Nový Spark
venku od 2. května
Nevídané! METALLICA vydala klip ke každé písni z novinky „Hardwired…To Self-Destruct“

Nevídané! METALLICA vydala klip ke každé písni z novinky „Hardwired…To Self-Destruct“

Tohle v redakci nepamatujeme. Aby kapela vydala v jeden den deset klipů, to se snad ještě nikdy nestalo. Natožpak, aby to byla hvězda formátu METALLICY. A všechny jsou výborné. Kromě prvních tří již vydaných videí ke skladbám „Hardwired“, „Moth Into Flame“ a „Atlas, Rise!“ vyjelo do světa během kratičké doby deset klipů ke všem písním na albu. Zdá se, že management vytipoval různé hráče na poli hudebního žurnalismu a nechal je, aby exkluzivně vydali premiéru dané písně. Do akce byla zapojená australská, brazilská, japonská, americká, švédská, německá a další média. Zajímavé je, že někdy zvolila METALLICA titány jako třeba Rolling Stone, někdy neznámé japonské či americké stránky. Vskutku nevídaný počin na poli hudebního průmyslu!


Níže najdete seznam klipů v pořadí, jak jdou po sobě na dvojalbu a jednu bonusovou verzi. Je úžasné, jak je každý klip jiný a vypráví příběh filmovým, kresleným, či klasicky hudebně-klipovým jazykem. V jednom videu uvidíte kreslený příběh Lemmyho, další zase znázorňují válečnou zónu či postapokalyptický svět ovládaný stroji a jedním z vrcholů je video s black metalovým logem METALLICY, který režíroval Jonas Åkerlund a slouží jako preview na jeho nový film Lords Of Chaos, což je zfilmovaná verze kontroverzní knihy, která dostala black metal na pulty knihkupectví a je mnoha hudebníky zatracována jako nepřesná. Sečteno, podtržen, jde nám z toho hlava kolem a bude potřeba hodně času, abychom všechno pochopili a domysleli.


Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
30.05. IRON MADEN
31.05. IRON MAIDEN
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace