Nový Spark
venku od 1. prosince

nightwish..

RECENZE: NIGHTWISH - „Endless Forms Most Beautiful“

RECENZE: NIGHTWISH - „Endless Forms Most Beautiful“
NIGHTWISH jsou v současnosti nejskloňovanějším jménem na metalové scéně. Dokládá to i další čtenářská recenze, která nám do redakce dorazila, tentokrát od Josefa Vytlačila. Děkujeme!

RECENZE: NIGHTWISH – „Endless Forms Most Beautiful“

Dubnový Spark sice patří NIGHTWISH, recenzi jejich novinky „Endless Forms Most Beautiful“ ale najdete až v květnovém čísle. Tady je zatím jedna od našeho čtenáře Adama Musila...

NIGHTWISH v novém Sparku - video!

Finové NIGHTWISH opět dobyli titulku nového Sparku. Hlavní článek vás zavede do všech tajů kapely a nového alba "Endless Forms Most Beautiful". Mrkněte na exkluzivní video!!!

Duben 2015

Poslechněte si: NIGHTWISH – „Shudder Before the Beautiful“

Úvodní singl „Élan“ nového alba NIGHTWISH „Endless Forms Most Beautiful“ mezi vámi nevzbudil pouze pozitivní reakce. Jak dopadne druhý zveřejněný song „Shudder Before the Beautiful“?

AMORPHIS chystají nové album. V zimě ho představí v Praze, na turné s NIGHTWISH a ARCH ENEMY!

AMORPHIS před nedávnem několika koncerty oslavili 20 let od vydání svého druhého alba „Tales of the Thousand Lakes“ a pomalu se vrhli na přípravy novinky. V prosinci s ní přijedou do Prahy po boku s NIGHTWISH a ARCH ENEMY.

Video: NIGHTWISH - „Élan“, tahle volba prvního singlu asi nejednoho fanouška překvapí

JE TO TU! NIGHTWISH pouštějí do světa nový singl „Élan“ rovnou i s videoklipem! Album očekávejme 27. března...

NIGHTWISH v Praze. Máme fotky a video!

NIGHTWISH přivezli novou desku do Prahy. Byli jsme u toho.

NIGHTWISH - exkluzivní studio report

V únorovém Sparku najdete exkluzivní dvoustránkový studio report s NIGHTWISH. Mrkněte i na video.

Únor 2015

Podívejte se, co najdete v únorovém Sparku!

Slyšeli jsme nové NIGHTWISH!!!

Už víme jaké je nové album NIGTHWISH.

Nové album NIGHTWISH vyjde 27. března, mrkněte na obal!

NIGHTWISH tu jsou s podstatnými detaily svého chystaného osmého alba! Znám je jeho název, datum vydání i obal! Jmenovat se bude „Endless Forms Most Beautiful“ a vyjde 27. března.

Ochutnávka z nového alba NIGHTWISH má jméno „Élan“

Kdy přesně vyjde nové album NIGHTWISH zatím není zcela jasné, nicméně kapela už ohlásila vydání prvního singlu! Dojde k němu 13. února 2015 a bude se jmenovat „Élan“.

NIGHTWISH s novým albem pomáhal biolog Richard Dawkins, ostrý kritik kreacionismu

NIGHTWISH oznámili, že jim s novým albem pomohl spisovatel Richard Dawkins. Uznávaný profesor z Oxfordu, přírodovědec a evoluční biolog, jenž pravidelně nadzvedává mandle všem pánbíčkářům svou ostrou kritikou kreacionistické teorie.

Hlavní hvězdou Masters of Rock 2015 budou NIGHTWISH

Hlavní hvězdou příštího ročníku festivalu Masters of Rock budou NIGHTWISH. Kapela zavítá do areálu vizovické likérky počtvrté, přičemž Masters of Rock je prvním letním festivalem, který NIGHTWISH potvrdili.

NIGHTWISH dokončili nahrávání vokálů pro nové album

Jen malá noticka od NIGHTWISH: kapela se hlásí ze studia s tím, že právě dokončila nahrávání vokálů pro své nové album. Práce jdou podle harmonogramu a s jeho vydáním se tak počítá na jaře příštího roku.

Jukka Nevalainen odstupuje z postu bubeníka NIGHTWISH

Z tábora NIGHTWISH přichází zpráva, která fanoušky jistě nepotěší. Bubeník Jukka Nevalainen odstupuje ze sestavy a tudíž se nebude dále účastnit příprav a nahrávání nového alba, které jsou v plném proudu.

Takhle vzniká nové album NIGHTWISH

Jestli vás zajímá, v jakém prostředí vzniká nové album NIGHTWISH, mrkněte na přiložené video. Jde o první ze série krátkých dokumentů z natáčení, zachycující kapelu v chatě nacházející se v blízkosti východofinského městečka Eno.

Holopainen má pro nové album NIGHTWISH 12 demáčů

Tuomas Holopainen strávil uplynulých pár dní s producentem Tero Kinnuneme a má tu dobrou zprávu pro všechny fandy NIGHTWISH...

Poslechněte si benefiční skladbu Tuomase Holopainena

V březnu jsme psali o novém projektu Tuomase Holopainena, který má podobu skladby „Lohtu“, určené pro benefiční akci Finnish Live Aid ULS2017. Nyní ji autor představuje formou videoklipu.
Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
14.02. PEYTON PARRISH
15.02. SUFFOCATION, ENTERPRISE EARTH, ad.
16.02. NOTHING BUT THIEVES
16.02. ANY GIVEN DAY
16.02. BATTLE BEAST
16.02. SERENITY, TEMPERANCE
16.02. PROTHEUS, KOMUNÁL
17.02. BATTLE BEAST
17.02. PROTHEUS, KOMUNÁL
18.02. KATAKLYSM, FLESHGOD APOCALYPSE, STILLBIRTH
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace