Nový Spark
venku od 1. července
Nikki Sixx řeší i v pětašedesáti trable se stalkerkami

Nikki Sixx řeší i v pětašedesáti trable se stalkerkami

Nikki Sixx z MÖTLEY CRÜE se zbavil vlezlé stalkerky. Má jít o blíže nejmenovanou dámu z Tennessee, které soud už v minulosti uložil zákaz přiblížení se k muzikantovi, který však dotyčná zjevně nerespektovala. Krom tohoto provinění si prý navíc zadělala na další problémy se zákonem, když se bránila zatčení. „Byl to náročný měsíc,“ oddychl si na sociálních sítích pětašedesátiletý muzikant.

VELKÁ LETNÍ NÁLOŽ NOVÝCH TRIČEK MÖTLEY CRÜE

Přestože by se mohlo zdát, že s léty největší slávy a s příchodem jedenadvacátého století vymizeli i neodbytní fanatičtí fandové, pravda je jiná. Už v únoru Sixx veřejně sdílel jinou kauzu stalkingu, v níž mu soud přiznal soudní výlohy v jiném probíhajícím případu nebezpečného pronásledování.

„Pokud se jedná o mou rodinu, lidi si nemůžou dělat, co chtějí. Je důležité, aby takoví jedinci byli za své jednání hnáni k zodpovědnosti. Proto u soudu žádáme tři roky za mřížemi,“ uvedl odhodlaně Sixx, na kterého se prý v nedávných letech nalepily dvě neodbytné stalkerky.

„Není to jen nějaký internetový troll, ale pomatená ženská, která jsem nikdy dřív neviděl a která je přesvědčená, že jsme nějakým způsobem propojení. Pokud ale někdo ohrožuje vaši dceru a manželku, nemůžete si být ničím jistí.“

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
10.10. SONATA ARCTICA
10.10. MUNICIPAL WASTE, IMMOLATION, SCHIZOPHRENIA
11.10. DUFF MCKAGAN
11.10. APOCALYPTICA
12.10. KISSIN'DYNAMITE
13.10. CRYSTAL VIPER, SAVAGE MASTER, METAL FACTORY, SURMA
15.10. 1349, KAMPFAR
16.10. INTER ARMA
17.10. NICK CAVE AND THE BAD SEEDS
17.10. ELLENDE, GROZA, SERVANT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace