Nový Spark
venku od 1. července
NOTHING MORE k novému albu vyvinuli test osobnosti

NOTHING MORE k novému albu vyvinuli test osobnosti

Kapely se předhánějí v tom, kdo novou desku úhledněji zabalí či kdo k jejímu vydání přijde s atraktivnějším merchem. Američtí metaloví modernisté NOTHING MORE však přichystali ke své albové novince „SPIRITS“ skutečně neotřelý projekt. Test osobnosti, vyvinutý přímo frontmanem kapely Jonnym Hawkinsem.

Ten při sestavování 25 otázek vycházel z již dobře zavedených testů osobnosti jako jsou například MBTI či pětifaktorový model Big 5. „Test určí, se kterým z osmi Spirit typů se nejčastěji identifikujete. Každý z nich převládne v různých okamžicích a v různé míře, jeden z nich je však ve vašem chování zpravidla dominantní,“ píše se webu spiritstest.com , kde můžete test absolvovat a výsledky následně sdílet s hashtagy #SpiritsTest #NothingMore.

K tomu NOTHING MORE zveřejnili už třetí ze třinácti skladeb, které „SPIRIT“ nabídne, a to tu titulní, která jej uzavře. Album jako takové pak vyjde 14. října.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
10.11. ULCERATE, SELBST
13.11. VOLA
13.11. DEAD DAISIES, BEASTO BLANCO, MIKE TRAMP - WHITE LION SONGS
13.11. LUCIFER, THE NIGHT ETERNAL, TANITH
14.11. MASTER BOOT RECORD
14.11. VEIL OF MAYA, SIGNS OF THE SWARM, VARIALS, TO THE GRAVE
14.11. BETH HART
15.11. SLEEP TOKEN, BILMURI
15.11. MASTER BOOT RECORD
16.11. AS I LAY DYING, DECAPITATED, CALIBAN, LEFT TO SUFFER
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace