Nový Spark
venku od 2. srpna
Nová fošna NERVOSY je venku, dejte si čerstvé video

Nová fošna NERVOSY je venku, dejte si čerstvé video

V novém složení přichází NERVOSA s čerstvým materiálem v podobě alba „Perpetual Chaos“. Očekávaná řadovka vyšla 22. ledna u Napalm Records, s několikadenním předstihem se objevil videoklip „Under Ruins“.

Nová deska je prvním počinem NERVOSY v obměněné sestavě. Z původní formace zůstala v kapele jen Prika Amaral. Z tria je nově kvarteto a z čistě brazilské smečky se stala skupina mezinárodní. Novými členkami jsou Diva Satanica (zpěv), Mia Wallace (basa) a Eleni Nota bicí).

Prika Amaral komentuje: „S holkama to byl úžasný zážitek. Všechny jsou velmi talentované a odvedly vynikající práci. Nikdy jsem nebyla tak šťastná z konečného výsledku alba. Připravte se na novou éru, jsme silnější než kdy dřív!“


V rozhovoru pro lednový Spark byla řeč mimo jiné o nečekaných příchutích, jakou je třeba odér punku ve skladbě „Time to Fight“. „V duši jsme punkerky. A já sama jsem vždycky poslouchala hodně punk rocku. Time to Fight je ale především o vlití optimismu do žil. V dnešní nelehké době jsou všichni takoví divně zkroušení, nejistí a bázliví. Chtěly jsme tedy trochu odlehčit situaci a připomenout lidem, že zábavu nám nikdo vzít nemůže. Je třeba čelit chmurám s úsměvem na rtech,“ vysvětluje Prika.

Kompletní rozhovor najdete v aktuálním lednovém Sparku. Nové album si můžete předobjednat v našem eshopu.

Nový Spark
venku od 2. srpna
Kalendář akcí
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace