Nový Spark
venku od 1. června
Nové album domácích WITCH HAMMER je inspirováno Karlem Čapkem

Nové album domácích WITCH HAMMER je inspirováno Karlem Čapkem

Kapela WITCH HAMMER se rázně hlásí o slovo s novým albem „Absolutno“, které má v jejich více než 20leté kariéře velice speciální význam a v mnohém překonává dosavadní hranice jejich tvorby. Nahrávka vyjde 28. června.

Album WITCH HAMMER seženete v předprodeji v našem Sparkshopu

Zásadní změnou v sestavě kapely je nová tvář na postu bubeníka, v podobě Davida Janáčka (ex-BAD JOKER’S CREAM), který mašinu WITCH HAMMER polil čerstvou energií.

Nové album přináší devět skladeb, z nichž plné dvě třetiny tvoří ucelený koncepční příběh, inspirovaný nesmrtelným románem Karla Čapka „Továrna na Absolutno“. Tuto inspiraci kapela vysvětluje jednoznačně: „I když tento román vznikl téměř před sto lety, jeho obsah a myšlenky jsou stálé a neměnné, a v souvislosti s aktuální světovou situací aktuálnější, než kdy dříve.“


Základy nahrávce WITCH HAMMER položili v Jablunkovském GM Recording studiu a výsledný mix a mastering si tentokrát vzal na starosti zkušený mistr zvuku Wendel Dreiseitl z Hranického BOMB JACK studia. Titulní motiv alba a celkovou grafiku kapela svěřila do profi rukou Davida Havleny (HD art), pod jehož režisérskou taktovkou vznikly i dva zbrusu nové videoklipy k songům „Za vlastním stínem“ a titulní „Továrna na Absolutno“.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace