Nový Spark
venku od 2. října
Nové album plné emocí a osobních strachů ohlašují thrasheři EVILE

Nové album plné emocí a osobních strachů ohlašují thrasheři EVILE

Britští thrashmetaloví mistři EVILE ohlašují vydání svého zatím nejosobnějšího alba. Ponese název „The Unknown“ a uslyšíme ho 14. července.

Na své nové desce EVILE dokazují, že jsou víc než jen thrashová kapela. Chrlí pomalejší tempa a melodické vokály, zaměřují se na hlubší lyrické pojetí textů. Otevírají osobní témata týkající se depresí, překonávání ztrát, opakujících se nočních můr, života s demencí a sebeúcty, ale i boje v hudebním průmyslu a obavy z nadcházející role rodiče.

„Jsme nadšení, že můžeme začít odhalovat další kapitolu v kariéře EVILE,“ říká frotman Ol Drake. „Na tomto albu jsme zvolili úplně jiný přístup. Hledal jsem inspiraci ve svém nitru, otevřel jsem se tak jako nikdy předtím. Cítili jsme, že chceme zkusit pomalejší tempa s melodičtějším vokálními linkami, dát Adamově kytaře určitou volnost. (…) Tohle je album, které nás bude katapultovat do dalších uší a míst, kde jste ještě nebyli.“

EVILE na Sparkshopu

Jako první ukázka byla zvolena titulní skladba. Základní obsah a koncept pro „The Unknown“ vznikl v roce 2017, kdy byl zpěvák Ol mimo kapelu. Zabývá se obavami z nadcházejícího otcovství a všemi pochybnostmi a strachy, které s novou rolí souvisí.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace