Nový Spark
venku od 1. července
Nové skladby DEEP PURPLE prý vznikaly na první dobrou, poslechněte si novinku „Portable Door“

Nové skladby DEEP PURPLE prý vznikaly na první dobrou, poslechněte si novinku „Portable Door“

DEEP PURPLE přicházejí s první ukázkou z před pár dny ohlášeného alba „=1“, skladbou „Portable Door“. Jde tedy zároveň o první ukázku, ve které je slyšet kytarista Simon McBride, který do sestavy před dvěma roky naskočil namísto Steva Morse.

„Nové album je odrazem toho, co nás pět vytváří ve zkušebně. Mnoho z těch skladeb, včetně ,Portable Door‘, vzniklo na první dobrou, doslova během pěti nebo deseti minut. Všechno šlo hladce a přirozeně,“ říká služebně i věkem nejmladší člen sestavy.

Jeho slovům přikyvuje také zpěvák Ian Gillan: „V průběhu historie DEEP PURPLE se těmi nejlepšími skladbami staly ty, se kterými jsme se nijak nepárali. Hráli jsme, co se nám líbilo, a na skladbách pracovali tak jako vždy.“

Samotné album vyjde u earMUSIC 19. července a fanouškům bude k mání v několika různých formátech – k základnímu CD v plastovém obalu přibude CD + DVD digipak, 2 LP (fialové a průzračné verze) a taky limitovaný box set, v němž k nosičům s albem přibydou tři desetipalcové živáky, tričko, klíčenka a další bonusy.

Už teď ho můžeš předobjednat na Sparkshopu.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
31.08. Metal!!! 2024 MARDUK, KRISUN...
07.09. HEILUNG, ZEAL & ARDOR
08.09. OVERKILL
09.09. VAMPIRES EVERYWHERE!, PSYCHO VILLAGE
09.09. OVERKILL
10.09. MIDNIGHT DANGER
14.09. THE HU
16.09. NYTT LAND
17.09. ILLDISPOSED, DEFACING GOD, PERSECUTOR
20.09. ORPHANED LAND, SCIENCE OF DISORDER
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace