Nový Spark
venku od 1. července
Nové skladby DEEP PURPLE prý vznikaly na první dobrou, poslechněte si novinku „Portable Door“

Nové skladby DEEP PURPLE prý vznikaly na první dobrou, poslechněte si novinku „Portable Door“

DEEP PURPLE přicházejí s první ukázkou z před pár dny ohlášeného alba „=1“, skladbou „Portable Door“. Jde tedy zároveň o první ukázku, ve které je slyšet kytarista Simon McBride, který do sestavy před dvěma roky naskočil namísto Steva Morse.

„Nové album je odrazem toho, co nás pět vytváří ve zkušebně. Mnoho z těch skladeb, včetně ,Portable Door‘, vzniklo na první dobrou, doslova během pěti nebo deseti minut. Všechno šlo hladce a přirozeně,“ říká služebně i věkem nejmladší člen sestavy.

Jeho slovům přikyvuje také zpěvák Ian Gillan: „V průběhu historie DEEP PURPLE se těmi nejlepšími skladbami staly ty, se kterými jsme se nijak nepárali. Hráli jsme, co se nám líbilo, a na skladbách pracovali tak jako vždy.“

Samotné album vyjde u earMUSIC 19. července a fanouškům bude k mání v několika různých formátech – k základnímu CD v plastovém obalu přibude CD + DVD digipak, 2 LP (fialové a průzračné verze) a taky limitovaný box set, v němž k nosičům s albem přibydou tři desetipalcové živáky, tričko, klíčenka a další bonusy.

Už teď ho můžeš předobjednat na Sparkshopu.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
14.11. MASTER BOOT RECORD
14.11. VEIL OF MAYA, SIGNS OF THE SWARM, VARIALS, TO THE GRAVE
14.11. BETH HART
15.11. SLEEP TOKEN, BILMURI
15.11. MASTER BOOT RECORD
16.11. AS I LAY DYING, DECAPITATED, CALIBAN, LEFT TO SUFFER
17.11. ACCEPT
18.11. BENIGHTED, BAEST, COFFIN FEEDER
18.11. BENIGHTED, BAEST, COFFIN FEEDER
19.11. BENIGHTED, BAEST, COFFIN FEEDER
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace