Nový Spark
venku od 1. června
Otvírejte každý den Vánoční kalendář s Wackenem

Otvírejte každý den Vánoční kalendář s Wackenem

Máte v oblibě čokoládové adventní kalendáře? Pak dávejte pozor a otvírejte každý den jedno okýnko v metalovém kalendáři Wacken Open Air. Ode dneška až do Štědrého dne na vás čeká každý den jedno políčko s metalovými výhrami.

Od prvního prosince se na stránkách W:O:A začnou dít velké věci. Každý den až do dvacátého čtvrtého prosince oznámí festival nové kapely pro nadcházející ročník, celkem přes šedesát nových jmen. Zároveň bude každý den sleva 24 procent na jeden z produktů Wacken shopu.


Součástí kalendáře je velká slosovací soutěž o různé ceny a to každý den. Celkově je v soutěži více než 120 cen včetně výletu luxusní lodí a spoustu wackenského merche. Soutěžte na této adrese a nezapomeňte přepnout do angličtiny vpravo nahoře, pokud nevládnete jazykem Goetheho a Schillera.

Mrkněte na trailer na rok 2017. Článek o fenoménu největšího metalového festivalu na světě najdete v říjnovém čísle Sparku.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace