Nový Spark
venku od 1. července
Pandemie odřízla SCORPIONS od producenta desky

Pandemie odřízla SCORPIONS od producenta desky

Když si před dvěma lety německá rocková legenda plácla se slovutným producentem Gregem Fidelmanem (SLIPKNOT, METALLICA), měla pocit, že získala pro nové album rozhodující osobu.

Jenže záhy vypuknuvší pandemie učinila přítrž nahrávání přímo v Los Angeles v květnu-červnu 2020, a vše muselo probíhat na lince LA-Hannover skrze komunikační platformu Zoom. „Tím padl původní plán, že bychom mohli být v září hotoví. Greg s námi makal každý den, ale když on zapnul v LA počítač, u nás už bylo skoro po večeři. A protože svět je stále zavřený, rozhodli jsme se dokončit desku sami ve spolupráci se zvukovým inženýrem Hansem-Martinem Buffem,“ uvedl zpěvák Klaus Meine.

Nové album bude první studiovou deskou, kterou SCORPIONS točí společně s bubeníkem Mikkey Deem. Podle Meineho je jeho dlouholeté působení u MOTÖRHEAD znát, a odrazí se na výrazu desky, která podle dobře informovaného zdroje vyjde letos na podzim.

Než nové album SCORPIONS vyjde, můžete získat z našeho e-shopu speciální box Wind of Change nebo tematické škorpioní puzzle.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
10.10. SONATA ARCTICA
10.10. MUNICIPAL WASTE, IMMOLATION, SCHIZOPHRENIA
11.10. DUFF MCKAGAN
11.10. APOCALYPTICA
12.10. KISSIN'DYNAMITE
13.10. CRYSTAL VIPER, SAVAGE MASTER, METAL FACTORY, SURMA
15.10. 1349, KAMPFAR
16.10. INTER ARMA
17.10. NICK CAVE AND THE BAD SEEDS
17.10. ELLENDE, GROZA, SERVANT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace