Nový Spark
venku od 1. července
PAPA ROACH chystají výběrovku největších hitů i nové studiové album

PAPA ROACH chystají výběrovku největších hitů i nové studiové album

Na 19. března chystají PAPA ROACH vydání výběrovky „Greatest Hits vol. 2: The Better Noise Years“, která zmapuje, jak název naznačuje, 10 let u labelu Better Noise. Najdeme tu jednadvacet skladeb.

Kompilace bude kromě největších hitů za poslední dekádu obsahovat také dosud nevydané remixy a akustické nahrávky nahrané živě v YouTube Studios v NYC. Půjde o druhý soubor největších hitů. První pojmenovaný „… To Be Loved - The Best of Papa Roach“ postihl tvorbu kapely z let 1999 – 2009, kdy byli PAPA ROACH upsáni labelu Interscope Records.

Jednou z písní bude i remasterovaný kus „Broken As Me“ s hostujícím Dannym Worsnopem z ASKING ALEXANDRIA. „Na našem seznamu vytoužených hostů byl už dlouho. Je jedním z nejlepších zpěváků na rockové scéně, takže jsme rádi, že do toho s námi šel,“ prohlásil zpěvák skupiny PAPA ROACH Jacoby Shaddix.

Mimo to PAPA ROACH potvrdili, že znatelně pohnuli s prací na novém řadovém albu. „Máme hotové asi tři čtvrtiny nového materiálu. Během pandemie vzniklo také spoustu remixů a hostovaček, je toho opravdu hodně. Takže po celý rok budeme vypouštět tyhle věci a na začátku roku 2022 by měla vylézt zbrusu nová nahrávka. A nová tvorba je tak kurevsky inspirativní, má takovou energii! Máme za sebou společnou práci s naším kámošem Jasonem Aalonem z FEVER 333. A je to fakt pecka!“

Dosud poslední studiová deska „Who Do You Trust?“ vyšla začátkem roku 2019. Vloni v prosinci pak kapela zveřejnila pětiskladbové EP „20/20“.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
07.08. MR. BIG
10.08. PIXIES
15.08. ROCK CASTLE
18.08. MISERY SIGNALS, RENOUNCED
20.08. ARKONA (RUS), VELESAR
22.08. BORN OF OSIRIS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace