Nový Spark
venku od 1. srpna
Paul Di´Anno vstává s pomocí chorvatských přátel hrobníkovi z lopaty

Paul Di´Anno vstává s pomocí chorvatských přátel hrobníkovi z lopaty

Paul Di´Anno pobývá od začátku letošního roku v Chorvatsku, nikoliv však kvůli středomořskému klimatu, ale z důvodu lékařské péče. Pod dohledem místních felčarů absolvuje fyzioterapie a lymfodrenáže, které ho mají připravit na dlouho plánovanou operaci kolen, zafinancovanou s podporou fanoušků. Dlouhodobé zdravotní problémy někdejšího zpěváka IRON MAIDEN už před lety připoutaly na invalidní vozík, znemožnily mu koncertovat, strávil kvůli nim téměř rok po nemocnicích a dle svých slov se ocitl na pokraji smrti.

Evidentně už mu je ale líp a tak v Záhřebu s několika chorvatskými rockovými veterány rozjel projekt WARHORSE. Jejich prvním výstupem má být dvouskladbový DVD singl s poděkováním fandům, kteří Di´Annovi finančně pomohli. Tento víkend, v sobotu 21. května, má čerstvě čtyřiašedesátiletý zpěvák také poprvé po sedmi letech znovu stanout na pódiu. Na důkaz vděčnosti bude koncert volně přístupný, a co je pikantní, odehraje se jen den před velkou show IRON MAIDEN v Zagreb Areně. Také na něm mají být přítomny kamery a záznam v budoucnu poslouží pro dokument o Di´Annovi, jehož se chopil Wes Orshoski, spoluautor a producent oceňovaného snímku Lemmy z roku 2010.

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace