Nový Spark
venku od 1. března
PLANET METAL: Prožijte znovu historii kultovních hardrockových a heavy metalových kapel!

PLANET METAL: Prožijte znovu historii kultovních hardrockových a heavy metalových kapel!

Planet Metal je k dostání od 16. března na novinových stáncích a na webových stránkách hachette.cz
Speciální cena prvního vydání: pouze 49 Kč

Všichni hudební fanoušci mají skvělou příležitost pořídit si úžasnou sbírku dosud nepublikovaných vydání o tom nejlepším z hardrockové a heavy metalové hudby.


Unikátní sbírka, která poprvé sleduje více než šedesát let metalové a hardrockové hudby prostřednictvím kultovních kapel všech dob. Od AC/DC přes Iron Maiden a Led Zeppelin až po Metallicu. V každém čísle se dozvíte vše o vzrušující historii nejvýznamnějších kapel!


Každé vydání sleduje historii metalové hudby, alba a hity nejslavnějších kapel se zaměřením na portréty legendárních členů, ať už jde o frontmany nebo kytarové hrdiny. Hudební jízda, kterou si nesmíte nechat ujít! Od legendárních kytarových riffů a drásavých vokálů až po rychlé rytmy.

SKVĚLÁ NABÍDKA PŘEDPLATNÉHO! NENECHTE SI UJÍT PŘÍLEŽITOST, OBJEDNEJTE SI VŠECHNA ČÍSLA SBÍRKY S POHODLNÝM DORUČENÍM AŽ DOMŮ A ZÍSKEJTE S NIMI I FANTASTICKÉ DÁRKY!


Planet metal je na novinových stáncích již od 16. března s prvním číslem za zaváděcí cenu 49 Kč nebo je k dispozici online na stránkách hachette.cz

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
03.05. SWALLOW THE SUN, AVATARIUM, SHORES OF NULL
10.05. SABATON
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace