Nový Spark
venku od 1. března
PLANET METAL: Prožijte znovu historii kultovních hardrockových a heavy metalových kapel!

PLANET METAL: Prožijte znovu historii kultovních hardrockových a heavy metalových kapel!

Planet Metal je k dostání od 16. března na novinových stáncích a na webových stránkách hachette.cz
Speciální cena prvního vydání: pouze 49 Kč

Všichni hudební fanoušci mají skvělou příležitost pořídit si úžasnou sbírku dosud nepublikovaných vydání o tom nejlepším z hardrockové a heavy metalové hudby.


Unikátní sbírka, která poprvé sleduje více než šedesát let metalové a hardrockové hudby prostřednictvím kultovních kapel všech dob. Od AC/DC přes Iron Maiden a Led Zeppelin až po Metallicu. V každém čísle se dozvíte vše o vzrušující historii nejvýznamnějších kapel!


Každé vydání sleduje historii metalové hudby, alba a hity nejslavnějších kapel se zaměřením na portréty legendárních členů, ať už jde o frontmany nebo kytarové hrdiny. Hudební jízda, kterou si nesmíte nechat ujít! Od legendárních kytarových riffů a drásavých vokálů až po rychlé rytmy.

SKVĚLÁ NABÍDKA PŘEDPLATNÉHO! NENECHTE SI UJÍT PŘÍLEŽITOST, OBJEDNEJTE SI VŠECHNA ČÍSLA SBÍRKY S POHODLNÝM DORUČENÍM AŽ DOMŮ A ZÍSKEJTE S NIMI I FANTASTICKÉ DÁRKY!


Planet metal je na novinových stáncích již od 16. března s prvním číslem za zaváděcí cenu 49 Kč nebo je k dispozici online na stránkách hachette.cz

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
30.05. IRON MADEN
31.05. IRON MAIDEN
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace