Nový Spark
venku od 1. července
Podívejte se, jak SOULFLY s Dinem v sestavě zandali skladbu FEAR FACTORY

Podívejte se, jak SOULFLY s Dinem v sestavě zandali skladbu FEAR FACTORY

Že SOULFLY přijali na právě probíhající tour do svých řad Dina Cazarese z FEAR FACTORY, už jsme vás informovali. Koncem srpna si tahle exkluzivní sestava vystřihla na pódiu skladbu „Replica“ s úvodem „Body Hammer“.

Dino válí na aktuálním turné SOULFLY, které odstartovalo 20. srpna a čítá celkem třiatřicet zastávek, jako náhrada za Marca Rizza, který opustil kapelu před několika týdny. Z vyjádření obou stran není dosud jasné, za jakých okolností k rozchodu došlo, jelikož Max i Marc vypouštějí do médií velmi rozdílné informace a vzájemně se obviňují ze lží.

O Dinově připojení k SOULFLY se Max nedávno rozpovídal více do hloubky. „Jsem nadšený, že s námi Dino pojede turné, je to můj starý známý. Naše přátelství se táhne až k časům, kdy jsem byl v SEPULTUŘE. Myslím, že jsme se poznali během tour Beneath The Remains. Tehdy mi pustil Big God z dema FEAR FACTORY. Líbilo se mi to. Poslouchal jsem ten song přes jeho walkman. A to demo jsem mu potom nechtěl vrátit, i když to byla jeho jediná kopie. Takže jsme se o to porvali. On vyhrál. (smích) Nakonec jsem se za ně přimlouval u Roadrunner Records a říkal jim: 'Budete blbci, když tuhle kapelu nepodepíšete. Dokonce jsem je tenkrát nazval budoucností metalu. Dohodli se a zbytek je historií, jak se říká.“

„Replica“, která na pódiu zazněla, je jednou z největších hitovek z nejuctívanějšího alba FEAR FACTORY „Demanufacture“ (1995).

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
31.08. Metal!!! 2024 MARDUK, KRISUN...
07.09. HEILUNG, ZEAL & ARDOR
08.09. OVERKILL
09.09. VAMPIRES EVERYWHERE!, PSYCHO VILLAGE
09.09. OVERKILL
10.09. MIDNIGHT DANGER
14.09. THE HU
16.09. NYTT LAND
17.09. ILLDISPOSED, DEFACING GOD, PERSECUTOR
20.09. ORPHANED LAND, SCIENCE OF DISORDER
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace