Nový Spark
venku od 1. července
Podívejte se, jak SOULFLY s Dinem v sestavě zandali skladbu FEAR FACTORY

Podívejte se, jak SOULFLY s Dinem v sestavě zandali skladbu FEAR FACTORY

Že SOULFLY přijali na právě probíhající tour do svých řad Dina Cazarese z FEAR FACTORY, už jsme vás informovali. Koncem srpna si tahle exkluzivní sestava vystřihla na pódiu skladbu „Replica“ s úvodem „Body Hammer“.

Dino válí na aktuálním turné SOULFLY, které odstartovalo 20. srpna a čítá celkem třiatřicet zastávek, jako náhrada za Marca Rizza, který opustil kapelu před několika týdny. Z vyjádření obou stran není dosud jasné, za jakých okolností k rozchodu došlo, jelikož Max i Marc vypouštějí do médií velmi rozdílné informace a vzájemně se obviňují ze lží.

O Dinově připojení k SOULFLY se Max nedávno rozpovídal více do hloubky. „Jsem nadšený, že s námi Dino pojede turné, je to můj starý známý. Naše přátelství se táhne až k časům, kdy jsem byl v SEPULTUŘE. Myslím, že jsme se poznali během tour Beneath The Remains. Tehdy mi pustil Big God z dema FEAR FACTORY. Líbilo se mi to. Poslouchal jsem ten song přes jeho walkman. A to demo jsem mu potom nechtěl vrátit, i když to byla jeho jediná kopie. Takže jsme se o to porvali. On vyhrál. (smích) Nakonec jsem se za ně přimlouval u Roadrunner Records a říkal jim: 'Budete blbci, když tuhle kapelu nepodepíšete. Dokonce jsem je tenkrát nazval budoucností metalu. Dohodli se a zbytek je historií, jak se říká.“

„Replica“, která na pódiu zazněla, je jednou z největších hitovek z nejuctívanějšího alba FEAR FACTORY „Demanufacture“ (1995).

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
21.11. WARDRUNA
21.11. THE NEW ROSES
21.11. ALCEST, SVALBARD, DOODSEAKADER
22.11. RHAPSODY OF FIRE
23.11. SEPULTURA
24.11. SEPULTURA
29.11. FAUN
01.12. BLUES PILLS, OUTFIT
01.12. GORGOROTH, MORTIIS, ARAN ANGMAR, HATS BARN
02.12. THERAPY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace