Nový Spark
venku od 1. srpna
Polský světový power metal PATHFINDER zveřejňuje nový klip a má nového zpěváka

Polský světový power metal PATHFINDER zveřejňuje nový klip a má nového zpěváka

Po dvou letech pauzy, kdy kapela potřebovala nabrat novou sílu a chuť pokračovat v jízdě metalovým světem, je polská power síla PATHFINDER zpět. Přichází s novým zpěvákem Primal Alleyem, který tvrdě pracoval na tom, aby splnil očekávání fanoušků.


Vychutnejte si rychlou jízdu symfonicko-power metalových králů, kteří vás dostanou šílenou rychlostí riffů a vokálem Primal Alleyho, který sahá až do nebe.

PATHFINDER je polská symfonicko-power metalová skupina, která byla založena v roce 2006 baskytaristou a skladatelem Arkadiuszem E. Ruthem. Hlavní myšlenka, která stála v pozadí založení skupiny od počátku, je snaha o kombinaci filmové a klasické hudby s power metalem s širokým záběrem. PATHFINDER vydal do současnosti dvě dlouhohrající alba, spolupracoval a vystupoval s mnoha známými metalovými skupinami a umělci jako například je POWER QUEST či LABYRINTH.

Texty skupiny jsou zaměřeny na epickou fantasy a hudební styl může být popsán slovy jako skládající se z „rozsáhlých orchestrálních klávesových vrstev, chytlavých riffů, oslepujících sólových kytar, zběsilých rytmů a stoupajících vokálů“.

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace