Nový Spark
venku od 2. října

Poslechněte si: Tuomas Holopainen - „The Last Sled“

Máme tu další vzorek z Holopainenova Skrblíka, tedy z alba „Music Inspired By The Life And Times Of Scrooge - Written And Produced By Tuomas Holopainen“. Lídr NIGHTWISH ho bude mít venku 11. dubna a hovoří o něm jako o splnění svého dlouholetého snu. „The Last Sled“, kterou aktuálně prezentuje, je hudebním soundtrackem ke kapitole, kterou má Tuomas z grafické novely Život a příběhy Skrblíka, vůbec nejradši.

„Je o tom, jak se Skrblík vrací zpět na Klondike a po padesáti letech opět nalezne své sáně. Všichni si myslí, že jsou plné peněz, ale ve skutečnosti jsou tam staré talíře, hrnky... celé je to postavené na nostalgii. Pokaždé mám při tom slzy v očích, protože tady se ukazují skutečné životní hodnoty. Jinak řečeno, peníze nemají žádný cit, význam, nemají vzpomínky,“ říká ke skladbě, respektive kapitole Holopainen v rozhovoru, který najdete v dubnovém Sparku.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace