Nový Spark
venku od 1. září
Poslední album z trilogie SLEEP TOKEN je venku – vítejte zpět v ráji!

Poslední album z trilogie SLEEP TOKEN je venku – vítejte zpět v ráji!

Britská maskovaná kapela dokončila svoji koncepční trilogii albem „Take Me Back To Eden“, které je venku od 19. května. Nyní si ho můžete pořídit také na Sparkshopu!

Singl „The Summoning“ posbíral už 16,5 milionů přehrání na streamovacích platformách, čímž na sebe upoutal pozornost i na YouTube, Twitteru a v nejrůznějších virálních hitparádách. Kapela sice nemluví s tiskem, to však neznamená, že se o ní nepíše. Spíše naopak. Svět je fascinován hudbou SLEEP TOKEN a tajemstvím, které členové skrývají.

Nové album na Sparkshopu

„SLEEP TOKEN nabízí svým fanouškům celý svět, do kterého se mohou ponořit, pokud si to přejí. Je to místo úniku a základ obrovské fanouškovské komunity, která se věnuje studiu kreativity kapely. I když mají stejný zápal jako kterýkoli jiný fandom, stále je mezi nimi značný rozdíl,“ píše magazín NME. Zatímco časopis Metal Hammer je označil za „nejzajímavější metalovou kapelu současnosti“.

Take Me Back To Eden“ navazuje na album „This Place Will Become Your Tomb“ (2021) a debut „Sundowning“ (2019).

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace