Nový Spark
venku od 3. ledna
Poslední letošní výprava se Sparkem. Připojíte se?

Poslední letošní výprava se Sparkem. Připojíte se?

Praha temná a vánoční! Tak zveme celodenní procházku známými i neznámými zákoutími Prahy a projížďku lodí po Vltavě ve spojení s drsnou historií a rockovými historkami.

Provází naše dlouholetá redaktorka, Zlatina Jeřábková, která je civilním povoláním profesionální průvodkyně. Výprava je postavena jako cesta do mystické, záhadné a rovněž kruté historie Prahy a českých zemí. Podíváte se na známá místa jako Pražský hrad nebo Karlův most, či méně profláklá jako Lennonovu zeď či pražské židovské ghetto. Vše zabaleno do historek z podsvětí plných násilí a krve. Prostě metal.

Aby se všichni zahřáli a odpočali si, pronajali jsme na Vltavě loď, kde proběhne formou rautu bufet. Loď popluje zhruba dvě hodiny a vy tak uvidíte centrum Prahy z neobvyklé perspektivy. Samozřejmě s odborným výkladem Zlatiny. Grand finále celého tažení Prahou je v Hard Rock Cafe kousek od orloje. Po vyčerpávajícím výkladu o symbolice figur a znaků orloje pár piv/svařáků a jídlo jistě bodne jako sůl.

Praha temná a vánoční k objednání zde!

Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace