Nový Spark
venku od 1. července
Power metalisté EUFORY se zapojují do benefice

Power metalisté EUFORY se zapojují do benefice

V sobotu 1. 6. 2024 vystoupili EUFORY na festivalu Angelus fest. Festival se na Slovensku pomalu stává tradicí a jeho cílem je věnovat vybrané finance ze vstupného na pomoc těm, kteří to nejvíce potřebují. Ročník 2024 si vzal za úkol pomoci týmu lékařů z fakultní nemocnice F.D. Roosevelta v Banské Bystrici zakoupit potřebné vybavení pro záchranu životů.

Aktuální album „Fifth Dimension“ pořídíte zde

Baskytarista Filip dodává: „Atmosféra na mieste bola skvelá! Návštevníci sa bavili, kapely podávali skvelé výkony a všetci mali jeden spoločný cieľ - pomôcť. Po asi 10-sekundovej debate sme sa rozhodli, že priložíme ruku k dielu a organizátorom venujeme celý zisk z predaja merchandise."

Loňské léto si power metaloví Slováci z Martina EUFORY prošli přerodem, když oznámili změnu za mikrofonem. Frontman Ľuboš Senko se po čtrnáctiletém působení u EUFORY rozhodl ukončit spolupráci. Hledání náhrady za něj netrvalo dlouho a o necelé čtyři měsíce později kapela představila novou posilu. Zpěvákem EUFORY se stal Marek Milo. Přes zimu se Marek v kapele zapracoval a už v plné síle společně objíždějí další štace.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
28.09. COLD YEARS
30.09. GHOSTKID
01.10. NORTHLANE, NOVELISTS, TEN56.
01.10. BATUSHKA, VLTIMAS, GOD DETHRONED
03.10. VOYAGER
09.10. KALANDRA, LILI REFRAIN
10.10. SONATA ARCTICA
10.10. MUNICIPAL WASTE, IMMOLATION, SCHIZOPHRENIA
11.10. DUFF MCKAGAN
11.10. APOCALYPTICA
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace