Nový Spark
venku od 29. března
POWERWOLF pojmenovali nové album „Blessed & Possessed“, mrkněte na obal

POWERWOLF pojmenovali nové album „Blessed & Possessed“, mrkněte na obal

Pro mnohé návštěvníky nepochybně půjde o vrchol letošního festivalu Masters of Rock. Němečtí powermetalisté POWERWOLF, v jejichž čele stojí rumunský kazatel Attila Dorn, ve Vizovicích ve světové premiéře představí své v pořadí šesté studiové album. A aby bylo na tuhle velkolepou release party vše řádně nachystáno, label Napalm Records oznámil, že v červenci nahrávka taky vyjde. Který den přesně, nebylo v době uzávěrky tohoto čísla zatím známo, nicméně POWERWOLF se podělili o název, který zní: „Blessed & Possessed“ neboli „Požehnaní a posedlí“.

Momentálně se čerstvá novinka nachází v péči Fredrika Nordstöma, který ji ve svém studiu v Göteborgu míchá. Ostatně, s kapelou spolupracuje už od jejího debutu „Return in Bloodred“, takže dobře ví, co si chrámový power metal vlků ze Saarbrückenu žádá. „Aniž bych v takhle rané fázi prozradil příliš, můžete očekávat, že půjde o album se stoprocentně nekompromisním materiálem POWERWOLF. Skladby, které vás rozdivočí, ale i epické a atmosféričtější kousky. Mezi nimi pořádné vlčí šílení a docela dost věcí, které v budoucnu nebudou chybět na žádném z našich koncertů. Ať už to album máme hotové!“ popsal materiál ještě před nástupem do studia kytarista Matthew Greywolf, který se opětovně ujal i výtvarné stránky alba.

A kdyby vám nestačilo jedno vystoupení, zkuste si POWERWOLF odchytit třeba i během turné. Zatím je pořád ve fázi plánování, nicméně mělo by vypuknout po skončení letní festivalové sezony v září a POWERWOLF na něm doprovodí krajané ORDEN OGAN, XANDRIA a taky švédští CIVIL WAR, kterým začátkem května vyjde nové album „Gods and Generals“!

Nový Spark
venku od 29. března
Kalendář akcí
21.04. Backyard Babies
21.04. Suffication, Belphegor, God Dethroned, Nordjevel, Darkrise
24.04. Casey, Gatherers, Acres
25.04. Suffocation, Belphegor, God Dethroned, Nordjevel, Darkrise
25.04. Metalománie
26.04. Hypnos
26.04. Frog Leap
28.04. Vulture Industries, Helheim, Madder Mortem, Caelestia
28.04. Citron, Tublatanka
30.04. Cradle of Filth, The Spirit
A co FAKKER!?