Nový Spark
venku od 2. srpna
Představuje se Fajnrock TV

Představuje se Fajnrock TV

Kdo jste novinku ještě nezaznamenali, od přelomu letních prázdnin vysílá první rocková televize v ČR – Fajnrock TV. "Prezentujeme zahraniční a samozřejmě i český rock od 60. let po současnost. Dáváme prostor i méně známým českým rockerům. Díky rozsáhlému hudebnímu spektru našeho programu - od rock popu až po hard & heavy a hardcore - oslovujeme široké spektrum populace od 15 do 60 let. Diváci se mohou těšit na super muziku v žánrově a časově dělených rockových blocích. V programu nechybí ani záznamy z koncertů nebo TV ROCKPARÁDA – česká rocková hitparáda. Připravujeme i další autorské pořady, v nichž si budete moci vychutnat rozhovory a profily zahraničních a českých rockových hvězd. Dále např. ROCK NOVINY, které vám budou přinášet aktuality z oblasti rockového dění u nás i v zahraničí a další," představuje své dítko tým Fajnrock TV.

Plnohodnotné digitální vysílání lze sledovat u deseti územních kabelových operátorů a od 1. září také na internetu. "Jsme velice rádi, že se nám podařilo ve spolupráci s firmou SELF SERVIS – provozovatelem sítí HD-SIGNAL a HD kabel – doladit během srpna kvalitní přenos vysílání i do internetové sítě a nabídnout tak náš program široké veřejnosti. Doufáme, že dotáhneme do zdárného konce i jednání s některými dalšími operátory, které nebudeme zatím ze strategických důvodů jmenovat. Pokud se nám bude dařit jen z 50% jak máme naplánováno, tak bude FRTV velmi dobře dostupná i v dalších vysílacích systémech a nejen na území ČR. Věříme, že přineseme divákům radost jak z dobré muziky, tak i z originálních autorských pořadů a staneme se oblíbenou a žádanou televizí," dodal Petr Kůsa, programový ředitel FRTV.

Více najdete na: http://www.fajnrocktv.cz

Nový Spark
venku od 2. srpna
Kalendář akcí
12.08. Josefstadt by Brutal Assault
13.08. Rock For People Hope
19.08. Rock Castle
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace