Nový Spark
venku od 1. července
Překvapí METALLICA na titulce květnového čísla?

Překvapí METALLICA na titulce květnového čísla?

Obálka květnového Sparku nejspíš nepřekvapí. METALLICA vydala nové album a je tak načase otevřít věčnou debatu. Na jedné z jejich stran jsou fanoušci, kteří na kapelu nedají dopustit, na té druhé posluchači, kteří jí vyčítají stagnaci, zapouzdření ve vlastním stylu, zpomalení a vyměknutí. Je však nadevše jasné, že METALLICA žije ve svém vlastním světě, do kterého nahlížíme hned na deseti stránkách, jejichž součástí je i jeden – troufáme si říct ne až tak čekaný – rozhovor, a k tomu jsme jako bonus zařadili bývalého baskytaristu Jasona Newsteda mezi Rockové mohykány. Recenze pak je samozřejmostí a plakáty dilematem – METALLIKU totiž najdete na obou stranách megaposteru.

Krom toho se však v aktuálním čísle můžete těšit na rozhovory s BURNING WITCHES, THE 69 EYES, A. A. Williams nebo Kenny Wayne Shepherdem, z českých jmen se dostává na PANOPTIKO, FORREST JUMP, Prothea v Deep Look Inside a Oldu Říhu v Ušním průplachu.

Po dubnovém rozhovoru k novému albu HOLY MOSES Vláďa Třískala se Sabinou Classen načínají obsáhlejší vyprávění v rámci rubriky Old School Memories, na pokračování je též povídání s renomovaným producentem Billem Metoyerem či blackmetalové putování po zemích severských.


Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
11.10. APOCALYPTICA
12.10. KISSIN'DYNAMITE
13.10. CRYSTAL VIPER, SAVAGE MASTER, METAL FACTORY, SURMA
15.10. 1349, KAMPFAR
16.10. INTER ARMA
17.10. NICK CAVE AND THE BAD SEEDS
17.10. ELLENDE, GROZA, SERVANT
18.10. KAMELOT
19.10. STEVE N SEAGULS
20.10. STEVE N SEAGULS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace