Nový Spark
venku od 31. prosince
Prosincová KLUBOOFKA zveřejňuje nominované kapely

Prosincová KLUBOOFKA zveřejňuje nominované kapely

V prosinci zažijete podruhé opravdovou rockovou a metalovou smršť v podobě dalších soutěžních skladeb, a to hned dvakrát. První prosincovou neděli odstartuje československá KLUBOOFKA, „tvoje jediná klubová hitparáda.“

V prosincové hitparádě uvidíte tyto klipy:

Neni zač - Kdo nám bude hrát?
Loretta - Už žádný slzy
Bastard - Tváře provinilých
Whatrock – Chuť ráje

O vítězi opět rozhodnou svými hlasy diváci ve FB události „KLUBOOFKA – PROSINEC“, kde je zveřejněna anketa. Hitparáda bude dostupná jak v této události, tak na YOUTUBE kanálu a webových stránkách Nároďáku Jaroměř. Šestice fanoušků, kteří se zúčastní hlasování, má možnost vyhrát patnáctilitrový sud piva CHOTĚBOŘ.

Vítěz listopadového kola

Power 5 – Planety

Vítězem je melodická power metalová skupina POWER5, která postupuje do dalšího kola a také ji uslyšíte na rádiu HEY. V příštím roce se můžete těšit na jejich nové album.


Divoká karta Nároďáku Jaroměř

Dysangelium – Lepromancer

Tato death metalová úderka z Pardubic se do dalšího kola dostává díky „Divoké kartě“, kterou uděluje jeden z hlavních partnerů hitparády, a to NÁROĎÁK JAROMĚŘ.


Kluboofka je společný projekt rádia Hey a Nároďáku Jaroměř. Vznikla kvůli dnešní neutěšené situaci v Česku a měla by především pomoci československým kapelám v jejich propagaci a udržet v chodu klub Nároďák Jaroměř, dokud se situace v naší republice nezlepší.

Nový Spark
venku od 31. prosince
Kalendář akcí
29.01. LIVESTREAM SCOUR
12.03. LIVESTREAM NIGHTWISH
12.03. APOCALYPTICA, EPICA
13.03. PRIMAL FEAR
20.03. PRIMAL FEAR
05.05. HELLOWEEN
21.09. FROG LEAP
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
A co FAKKER!?