Nový Spark
venku od 1. července
PROTIJED na prvního Máje vydají EP o lásce

PROTIJED na prvního Máje vydají EP o lásce

PROTIJED se vrací s novým EP. Nenapodobitelné uskupení kombinující HC-punk s emo vlivy hlásí nový počin nazvaný „Jediné, na čem záleží, jsou stopy lásky, které tu po nás zůstanou“.

Aniž by přišli o charakteristický zvuk, představují PROTIJED oproti předchozímu albu „Stres“ i razantní změny; kromě nového labelu je EP totiž inspirováno náročným emočním obdobím, které je v něm obtisknuto. Kabinet Records tak na červené jednostranné desce vydávají unikátní projekt dokumentující těžké období zpěváka Banána, které bylo přetaveno v nahrávku, jež unikátním způsobem doplňují přizvaní hosté. Ti reprezentují široké spektrum české hudební scény, a tak se v jednotlivých skladbách objeví např. rapper Idea, Monika Načeva nebo Iny, bývalý zpěvák GRIDE. Všichni ze zmíněných dodali text k jedné z písní a také na ni hostují.

„Jediné vodítko, které jsem jim dal, byl název desky, nic jiného,“ komentuje Banán způsob, kterým se odvíjela spolupráce na EP s názvem inspirovaným citátem Alberta Schweitzera.

Smutkem i láskou ovlivněný počin vychází na prvního Máje pod Kabinet Records.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
17.11. ACCEPT
18.11. BENIGHTED, BAEST, COFFIN FEEDER
18.11. BENIGHTED, BAEST, COFFIN FEEDER
19.11. BENIGHTED, BAEST, COFFIN FEEDER
21.11. WARDRUNA
21.11. THE NEW ROSES
21.11. ALCEST, SVALBARD, DOODSEAKADER
22.11. RHAPSODY OF FIRE
23.11. SEPULTURA
24.11. SEPULTURA
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace