Nový Spark
venku od 2. srpna
První kapela Chestera Benningtona znovu nechá vyniknout zpěvákův hlas

První kapela Chestera Benningtona znovu nechá vyniknout zpěvákův hlas

GREY DAZE, skupina, v níž začínal své hudební působení Chester Bennington, chystá k vydání další materiál s vokálem slavného zpěváka. Půjde o pětiskladbové EP „Amends… Stripped“, které nabídne akustické verze již zveřejněných skladeb.

GREY DAZE letos vydali album „Amends“, kolekci jedenácti písní sebraných z desek „Wake Me“ (1994) a „...No Sun Today“ (1997), znovu natočených a zmodernizovaných. Chesterův hlas pocházel z původních nahrávek, jelikož znovu nazpívat své party už před svojí sebevraždou bohužel nestihl. „Myslím, že by byl pyšný na to, co jsme vytvořili,“ nechal se v době vydání slyšet bubeník Sean Dowdell.

Na chystaném EP pak GREY DAZE přetvořili pět skladeb z „Amends“ do akustického hávu. „Jednou z nejzajímavějších věcí na práci s tak skvělým zpěvákem, jakým byl Chester, je to, že čím víc jej poznáte, tím více uslyšíte a dokážete ocenit všechny jemné nuance jeho hlasu,“ vysvětluje k chystanému počinu spoluzakladatel a bubeník kapely Sean Dowdell. Venku je ukázka v podobě skladby „Shouting Out“.

„Amends... Stripped“ vyjde 29. ledna.

Nový Spark
venku od 2. srpna
Kalendář akcí
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace