Nový Spark
venku od 2. ledna
RAMMSTEIN se po třech letech vrátí do Prahy

RAMMSTEIN se po třech letech vrátí do Prahy

RAMMSTEIN ohlásili na příští rok čtyři nové koncerty a mezi termíny se objevila i Česká republika. Německý sextet dorazí 15. května 2022 na pražské letiště v Letňanech.

V našem Sparkshopu najdete od RAMMSTEIN bohatý výběr zboží

Šestičlenné seskupení pocházející z východního Berlína staví už od poloviny devadesátých let hlavně na velkolepé show, v níž není zakázané vůbec nic. Detonace, obří penisy, zobrazované násilí, zvrhlé převleky i hořící postavy na pódiu; takhle se Rammstein poslední roky prezentují na pódiu.

Rammstein mají na svědomí sedm alb, přičemž poslední nepojmenovaný titul vyšel v roce 2019. Ve stejném roce jsme u nás Tilla Lindemanna a spol. viděli naposledy naživo.

Vstupenky budou v prodeji od 19. května. Půjde o tzv. „personalizované“ vstupenky, což znamená, e vstupenka je vázána na osobu, jejíž jméno bude uvedeno na vstupence. Jeden zákazník může zakoupit maximálně 6 kusů vstupenek na koncert. Děti mladší 15-ti let musí být v doprovodu odpovědné osoby starší 18-ti let.

Nový Spark
venku od 2. ledna
Kalendář akcí
27.01. HARAKIRI FOR THE SKY, SCHAMMASCH, GROZA
28.01. ARAKAIN - 40 let
28.01. KATATONIA + SOLSTAFIR, SOM
28.01. THE AMITY AFFLICTION
29.01. KARNIVOOL + THE OCEAN COLLECTIVE
30.01. REVOCATION, GOATWHORE, ALLUVIAL, CREEPING DEATH
31.01. ACCEPT
04.02. ICE NINE KILLS
07.02. BRING ME THE HORIZON, A DAY TO REMEMBER, POORSTACY
07.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace