Nový Spark
venku od 1. září
RAMMSTEIN se po třech letech vrátí do Prahy

RAMMSTEIN se po třech letech vrátí do Prahy

RAMMSTEIN ohlásili na příští rok čtyři nové koncerty a mezi termíny se objevila i Česká republika. Německý sextet dorazí 15. května 2022 na pražské letiště v Letňanech.

V našem Sparkshopu najdete od RAMMSTEIN bohatý výběr zboží

Šestičlenné seskupení pocházející z východního Berlína staví už od poloviny devadesátých let hlavně na velkolepé show, v níž není zakázané vůbec nic. Detonace, obří penisy, zobrazované násilí, zvrhlé převleky i hořící postavy na pódiu; takhle se Rammstein poslední roky prezentují na pódiu.

Rammstein mají na svědomí sedm alb, přičemž poslední nepojmenovaný titul vyšel v roce 2019. Ve stejném roce jsme u nás Tilla Lindemanna a spol. viděli naposledy naživo.

Vstupenky budou v prodeji od 19. května. Půjde o tzv. „personalizované“ vstupenky, což znamená, e vstupenka je vázána na osobu, jejíž jméno bude uvedeno na vstupence. Jeden zákazník může zakoupit maximálně 6 kusů vstupenek na koncert. Děti mladší 15-ti let musí být v doprovodu odpovědné osoby starší 18-ti let.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace