Nový Spark
venku od 1. října
RAMMSTEIN se po třech letech vrátí do Prahy

RAMMSTEIN se po třech letech vrátí do Prahy

RAMMSTEIN ohlásili na příští rok čtyři nové koncerty a mezi termíny se objevila i Česká republika. Německý sextet dorazí 15. května 2022 na pražské letiště v Letňanech.

V našem Sparkshopu najdete od RAMMSTEIN bohatý výběr zboží

Šestičlenné seskupení pocházející z východního Berlína staví už od poloviny devadesátých let hlavně na velkolepé show, v níž není zakázané vůbec nic. Detonace, obří penisy, zobrazované násilí, zvrhlé převleky i hořící postavy na pódiu; takhle se Rammstein poslední roky prezentují na pódiu.

Rammstein mají na svědomí sedm alb, přičemž poslední nepojmenovaný titul vyšel v roce 2019. Ve stejném roce jsme u nás Tilla Lindemanna a spol. viděli naposledy naživo.

Vstupenky budou v prodeji od 19. května. Půjde o tzv. „personalizované“ vstupenky, což znamená, e vstupenka je vázána na osobu, jejíž jméno bude uvedeno na vstupence. Jeden zákazník může zakoupit maximálně 6 kusů vstupenek na koncert. Děti mladší 15-ti let musí být v doprovodu odpovědné osoby starší 18-ti let.

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace