Nový Spark
venku od 1. září
RAMMSTEIN vzpomínají na svůj velký průlom novým mixem „Spiel Mit Mir“

RAMMSTEIN vzpomínají na svůj velký průlom novým mixem „Spiel Mit Mir“

RAMMSTEIN vydávají nový mix jedné z jejich nejslavnějších a nejkontroverznějších skladeb „Spiel Mit Mir“ v digitálních médiích. Ta bude součástí speciální remasterované edice slavného alba kapely „Sehnsucht“, která vyjde 9. června.

Edici k 25. výročí „Sehnsucht“ lze předobjednat na Sparkshopu!

Nejedná se o jediné překvapení, které si německá kapela pro fanoušky připravila. 17. května bude k dispozici limitovaná edice bílého sedmipalcového vinylu s „Du Hast“, jedním z nejoblíbenějších singlů RAMMSTEIN. Doprovází ho remasterovaná 4K verze průlomového videoklipu.

S více než 500 miliony zhlédnutí je klip k „Du Hast“ stále jedním z nejpopulárnějších videoklipů RAMMSTEIN vůbec. Ještě velkolepější je, že toto ikonické mistrovské dílo je nyní možné sledovat v 4K. Pro proces remasteringu videa byly použity původní filmové pásky.

Se svým druhým albem „Sehnsucht“, vydaným v srpnu 1997, dosáhli RAMMSTEIN svého mezinárodního průlomu. V neposlední řadě díky singlu „Du Hast“, s nímž se kapela dostala do Top 20 v USA a dokonce do Top 2 v kanadských hitparádách. Dodnes jsou „Spiel Mit Mir“, „Du Hast“ a mnoho dalších skladeb ze „Sehnsucht“ nezbytnou součástí živých vystoupení RAMMSTEIN.


Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace