Nový Spark
venku od 1. srpna
RANDOM CHOICES: „Předpověděli jsme pandemii?“

RANDOM CHOICES: „Předpověděli jsme pandemii?“

Naši slovenští bratři RANDOM CHOICES přicházejí s novou, lépe řečeno staronovou skladbou. Námětem pecky „Ghost Town“ jsou vylidněná města, píseň přitom vznikla dlouho před lockdownem.

„Vydáváme píseň po delším čase jako reflexi na aktuální stav, kdy jsme odstřižení od živého hraní. Pro umělce je publikum nepostradatelný aspekt,“ vysvětluje návrat ke staršímu kousku frontman Marek Hrdlička. Po několika úpravách je ze skladby „Ghost Town“ výrazně cítit frustrace z momentální situace, která je nejvíce slyšitelná z textu. „Koncertování a interakce s lidmi nám už sice neskutečně chybí, ale namísto lítosti jsme se rozhodli trochu upustit páru,“ popsal vznik skladby Hrdlička.


Oproti umírněné poslední skladbě „Romance“ může novinka působit trochu překvapivě. „Ghost Town“ je poctivý kytarový rock, který šlape od začátku do konce a do posluchače pumpuje energii. „Myslím, že Ghost Town dobře pasuje na můj hlas. Lety se mi trochu zastřel hlas a snadněji se mi zpívají tvrdší a energičtější písničky, kde se mohu více vyřádit,“ říká baskytarista a backvokalista Šimon Oravec.

RANDOM CHOICES sami sebe považují za rockovou skupinu s příměsí funku a popu. Vznikli v roce 2017 a od té doby odehráli množství koncertů doma v Trenčíně a okolí i v Rakousku nebo Česku.

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace