Nový Spark
venku od 1. června
RockOpera Praha slaví návrat na jeviště. Přichystala speciální program na celou sobotu

RockOpera Praha slaví návrat na jeviště. Přichystala speciální program na celou sobotu

RockOpera Praha chce oslavit návrat k živým vystoupením. V neděli 13. června zahrála poprvé od loňského října rockovou operu před živým publikem. Jednalo se o Annu Kareninu, k níž se ten den křtilo i nové dvojalbum.

Jeho kmotrem se stal Václav Marhoul, režisér snímků jako Nabarvené ptáče, Tobruk nebo Mazaný Filip.

Divadlo se rozhodlo fanoušky ve svých prostorách přivítat znovu v rámci akce Máme otevřeno. Ta se odehraje v sobotu 19. června a RockOpera Praha v souvislosti s ní láká především na program spjatý s její Rockovou akademií.

Celá akce začne už v devět hodin ráno, kdy zájemci budou moct zdarma absolvovat jakýkoliv z kurzů Rockové akademie, mezi nimiž se nacházejí Zpěv, Fyzické herectví, Jevištní mluva, Šálová akrobacie a Jevištní souboj.

V šestnáct hodin pak přijde čas na komentované prohlídky zákulisí divadla a v devatenáct hodin na vystoupení členů Rockové akademie. Vzhledem k tomu, že kurzy i prohlídky jsou limitovány počtem účastníků, mohou se zájemci registrovat prostřednictvím e-mailu info@rockopera.cz a jako heslo do předmětu uvést: Máme otevřeno.

Vstupenky na klasická představení seženete tady.

Dvojalbum Anna Karenina si mohou fanoušci objednat tady.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace