Nový Spark
venku od 1. března
Rouhači INCANTATION vydají další smrtící arzenál extremity a hrají v hororu

Rouhači INCANTATION vydají další smrtící arzenál extremity a hrají v hororu

Pensylvánská deathová stálice INCANTATION stvořila další monstrum. Desáté album s názvem „Profane Nexus“ se na naše hlavy snese 11. srpna. Podívejte se na nádherný přebal vizuálně ztělesňující morální zkázu nazvaný „Odívání asfaltového mostra“.


INCANTATION se na výrobu přebalu spojili s izraelským umělcem Eliranem Kantorem. „Chuck Sherwood (basa) mi ukázal texty, které napsal a do detailu mi popsal jednotlivá témata. Je tam jedna píseň zabývající se přirozenými zvyky kobylek a jedná o božstvu, které nosí staženou lidskou kůži. Představil jsem si tělo monstra, které oblékají právě kobylky částmi kůže vzaté z jámy plné lidských obětí,“ popisuje Kantor obal.

INCANTATION rovněž zveřejnili, že navázali úzkou spolupráci s tvůrci hororového filmy vhodně nazvaného, Death Metal. Bubeník Kyle Severn, velký konzument všeho hororového, se zapojil do natáčecího procesu. Děj se točí kolem fikční metalové skupiny ABYSSINISTER, která bezděčně napíše píseň tak zlou, že na každý, kdo ji slyší, upadne pod vliv smrtící kletby.

Máme se na co těšit.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
20.05. UNCLE ACID & THE DEADBEATS, BLOOD CEREMONY, GAUPA
24.05. ROGER WATERS
30.05. IRON MADEN
31.05. IRON MAIDEN
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace