Nový Spark
venku od 1. září
SABATON opatřili svoji poslední válečnou skladbu novým vizuálem

SABATON opatřili svoji poslední válečnou skladbu novým vizuálem

Koncem srpna vypustila švédská metalová mašina SABATON atraktivní videoklip k songu „Steel Commanders“. Teď dostala skladba nový, neméně líbivý vizuál.

Merch a nahrávky SABATON pořídíte v našem Sparkshopu

Původní videoklip uzřel světlo světa v rámci spolupráce kapely s World of Tanks a Wargaming na události Spirit of War. V klipu „Steel Commanders“ se objevil vůbec první prémiový tank IX. úrovně Strv K. Eagle-eyed, jejž obsluhovala sabatonská posádka. Videoklip nabídl přelomové hyperrealistické vizuály válečných scén a během prvních tří týdnů dosáhl na Youtube více než 3,6 milionu zhlédnutí. Čerstvé lyric video je inspirované skicami, které byly použity pro produkci oficiálního videoklipu k písni.

„Byla to skvělá zkušenost pracovat s World of Tanks a Wargaming na tomto obrovském projektu. Společně jsme vytvořili epické hudební video ke skladbě Steel Commanders, což je perfektní způsob, jak zahájit naši rozsáhlou spolupráci,” říká za SABATON Joakim Brodén. „Jsme hrdí na to, že jsme součástí této zbrusu nové herní akce, která představuje vůbec první prémiový tank Tier IX jako hlavní cenu, stejně jako my jsme zde členy posádky!“ vyjádřila se kapela ke spolupráci s World of Tanks.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
29.09. BLIND CHANNEL, LOST SOCIETY
02.10. THE OCEAN, LLNN, PLAYGROUNDED
04.10. POLARIS, ALPHA WOLF, GRAVEMIND, STEPSON
04.10. THREE DAYS GRACE
06.10. SPARK FRESH BLOOD - TORRAX, ARAWN, RISE OF SURYA
07.10. GAAHLS WYRD, GAEREA, SAOR
09.10. MOONSPELL, MY DYING BRIDE, BORKNAGAR, WOLFHEART, HINAYANA
10.10. ALL THEM WITCHES
11.10. PARADISE LOST
12.10. CRADLE OF FILTH, ALCEST
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace