Nový Spark
venku od 2. května
SABATON opatřili svoji poslední válečnou skladbu novým vizuálem

SABATON opatřili svoji poslední válečnou skladbu novým vizuálem

Koncem srpna vypustila švédská metalová mašina SABATON atraktivní videoklip k songu „Steel Commanders“. Teď dostala skladba nový, neméně líbivý vizuál.

Merch a nahrávky SABATON pořídíte v našem Sparkshopu

Původní videoklip uzřel světlo světa v rámci spolupráce kapely s World of Tanks a Wargaming na události Spirit of War. V klipu „Steel Commanders“ se objevil vůbec první prémiový tank IX. úrovně Strv K. Eagle-eyed, jejž obsluhovala sabatonská posádka. Videoklip nabídl přelomové hyperrealistické vizuály válečných scén a během prvních tří týdnů dosáhl na Youtube více než 3,6 milionu zhlédnutí. Čerstvé lyric video je inspirované skicami, které byly použity pro produkci oficiálního videoklipu k písni.

„Byla to skvělá zkušenost pracovat s World of Tanks a Wargaming na tomto obrovském projektu. Společně jsme vytvořili epické hudební video ke skladbě Steel Commanders, což je perfektní způsob, jak zahájit naši rozsáhlou spolupráci,” říká za SABATON Joakim Brodén. „Jsme hrdí na to, že jsme součástí této zbrusu nové herní akce, která představuje vůbec první prémiový tank Tier IX jako hlavní cenu, stejně jako my jsme zde členy posádky!“ vyjádřila se kapela ke spolupráci s World of Tanks.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
22.05. YES
23.05. TOOL
26.05. DREAM THEATER, DEVIN TOWNSEND
26.05. SCORPIONS
26.05. MARDUK
27.05. MARDUK
27.05. KORN
28.05. MARDUK
02.06. METALFEST 2022
06.06. WIEGEDOOD + SUPPORT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace