Nový Spark
venku od 2. dubna
SABATON vypustili do světa cover „1916“ od MOTÖRHEAD

SABATON vypustili do světa cover „1916“ od MOTÖRHEAD

Švédští váleční dějepravci SABATON upozorňují na svoje nové EP „Stories From The Western Front“ předělávkou songu „1916“ od MOTÖRHEAD. Válečnou hymnou, pod kterou by se klidně sami mohli podepsat. A rovnou představují i emocemi nabitý videoklip!

SABATON právě vydali nové EP z trilogie „Echoes Of The Great War“, které nese název „Stories From The Western Front“. Obsahuje sedm písní, jednou z nich je i cover od MOTÖRHEAD. Klip ke skladbě „1916“ se natáčel v Birminghamu a v Black Country Living Muzeu. Video obsahuje přehršel historických postav, metalovou armádu z Birminghamu a dokonce i cameo od žijících členů MOTÖRHEAD, Mikkeyho Dee a Phila Campbella.

Nové EP vypráví příběhy těch, kteří bojovali a padli na západní frontě, místě, kde zákopy a neustálé ostřelování přiváděly muže k šílenosti. Ti, kteří se vrátili z tohoto zrádného místa, byli často v dlouhodobém šoku a trpěli chronickými nočními můrami, PTSD nebo zraněními, která navždy změnila jejich životy.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
10.05. VENDED
11.05. RAMMSTEIN
12.05. WOLFHEART
12.05. RAMMSTEIN
15.05. 30 SECONDS TO MARS
16.05. CALIGULA'S HORSE
18.05. KING GIZZARD AND LIZARD WIZZARD
21.05. EXHORDER
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace