Nový Spark
venku od 1. prosince
Sammet si to v novém singlu AVANTASIE rozdává s Kiskem a je to jízda

Sammet si to v novém singlu AVANTASIE rozdává s Kiskem a je to jízda

Spojení, které snad ani nemůže přinést mizerný výsledek. To je AVANTASIA a Michael Kiske. Tobias Sammet se zpěvákem HELLOWEEN spolupracuje dlouhodobě a na novém albu „A Paranormal Evening With The Moonflower Society“ je výsledkem skladba „The Inmost Light“, klasický heavymetalový duet, který má potenciál stát se koncertní tutovkou.

„Michi je už přes dvacet let mým dobrým přítelem, vždyť je součástí AVANTASIE od úplných počátků. Jeho zpěv je pro mě při skládání dodnes inspirací a výsledkem našich skladeb je vždy parádní metalová raketa, jakou je aktuálně i ,The Inmost Light‘. Tenhle zvuk je součástí mé DNA, důležitý prvek mého songwritingu a možná i důvod, proč naše hlasy zní dohromady tak silně. Spolupracovat a zpívat s takovým mistrem je vždycky výzva. Stojí mě to spoustu úsilí, abych nezůstal pozadu,“ říká ke skladbě a ke svému pěveckému kolegovi Tobias Sammet.

„A Paranormal Evening With The Moonflower Society“ vychází 21. října a předobjednat ho můžeš na Sparkshopu.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
16.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
20.03. U.D.O.
21.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
22.03. U.D.O.
22.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
23.03. U.D.O.
23.03. CATTLE DECAPITATION, SIGNS OF THE SWARM, ad.
23.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
24.03. FILTER
28.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace