Nový Spark
venku od 1. července
SEBASTIEN vydávají první cover své kariéry, „Slzy tvý mámy“ od OLYMPIC jako duet s Láďou Křížkem

SEBASTIEN vydávají první cover své kariéry, „Slzy tvý mámy“ od OLYMPIC jako duet s Láďou Křížkem

SEBASTIEN to s novou posilou v pětici rozjíždí na plné obrátky. Právě vydávají druhý singl z chystané desky „Quo Vadis“ s názvem „Slzy tvý mámy“. Jestli vám už teď jméno skladby zní povědomě, věřte svému úsudku. Máme tady totiž první cover v historii SEBASTIEN.

Merch SEBASTIEN seženeš tady

Jedná se o poctu skupině OLYMPIC a zároveň dárek k jejím šedesátinám: „Na hudbě OLYMPIC jsem vyrůstal a nesmírně mě ovlivnila. Díky jejich zpěvníku jsem se kdysi naučil hrát na kytaru a z našetřených peněz na svačinu jsem si kupoval jejich CDčka. Pro nás všechny je to zkrátka velká legenda a čeští ROLLING STONES! „Slzy tvý mámy“ je úžasná a naprosto nadčasová píseň, proto jsme se rozhodli složit naším duetem Petrovi Jandovi a skupině OLYMPIC pomyslnou poklonu,“ komentuje lídr kapely George. Skladba je totiž v podání SEBASTIEN exkluzivním duetem s legendárním Láďou Křížkem (CITRON, KREYSON), který – aby těch šedesátek nebylo málo - také nedávno oslavil své šesté kulatiny. Navíc máme dnes příležitost kromě nového singlu Láďovi popřát k narozeninám a Jirkovi, spolu s „hady a štíry", k svátku. Na akustickou kytaru zahostoval Pavel Hanus a doplnil tak svého času Citroňácké trio.

Vokály byly natočeny ve studiu Pavla Hejče (VITACIT), o mix a mastering nahrávky se postaral kdo jiný než Roland Grapow (MASTERPLAN, ex-HELLOWEEN). Videoklip vznikal v prostorách pražské Rock Opery, kde George Rain nedávno získal angažmá v několika rolích.

Natáčení klipu se dokonce zúčastnil i sám autor a původní interpret písně Petr Janda a traduje se, že mezi oběma pány - Petrem Jandou i Láďou Křížkem - panovala při natáčení nebývale přátelská atmosféra, což ještě nedávno vypadalo jako naprosto nereálný scénář. Celá deska vychází 28. června u Smile Music records.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
10.08. PIXIES
15.08. ROCK CASTLE
18.08. MISERY SIGNALS, RENOUNCED
20.08. ARKONA (RUS), VELESAR
22.08. BORN OF OSIRIS
30.08. ILL NINO, EKTOMORF, MIND INCISION
31.08. Metal!!! 2024 MARDUK, KRISUN...
07.09. HEILUNG, ZEAL & ARDOR
08.09. OVERKILL
09.09. VAMPIRES EVERYWHERE!, PSYCHO VILLAGE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace