Nový Spark
venku od 30. dubna
SEVENDUST příští rok přehrají naživo kompletní album „Animosity“

SEVENDUST příští rok přehrají naživo kompletní album „Animosity“

Alternativní metalobijci SEVENDUST před nedávnem vypustili své 13. album „Blood & Stone“, které v den vydání oslavili virtuálním streamem. Současně šlo o jejich jediný koncert roku 2020. Hned začátkem příštího roku, konkrétně 8. ledna, si live stream zopakují. Chystají se přehrát kompletní desku „Animosity“.

Třetí nahrávka SEVENDUST „Animosity“ oslaví v příštím roce 20 let od vydání. Kapela ji má v oblibě a v koncertních setlistech se dodnes objevuje mnoho skladeb, např. „Angel’s Son,“ „Praise“ nebo „Shine“. „Šlo o první nahrávku, na níž jsme si hodně mákli a byli jsme se jí opravdu jistí. V té době s námi spolupracoval skvělý producent Ben Grosse a řekl bych, že byl prvním člověkem, který naší kapele porozuměl a dokázal vytvořit zvuk, o který jsme usilovali,“ prozradil nám v rozhovoru, který najdete v prosincovém Sparku, kytarista Clint Lowery.

I přes absenci hraní měli letos SEVENDUST napilno. Kromě zmíněné studiovky s pořadovým číslem 13 se pánové činili sólově: kytarista Clint Lowery se pochlubil nahrávkou „God Bless the Renegades“, bubeník Morgan Rose vydává 27. listopadu EP „Controlled Chaos“ a zpěvák Lajon Witherspoon prozradil, že svoji sólovku zrovna připravuje.

Nový Spark
venku od 30. dubna
Kalendář akcí
21.05. LIVESTREAM MYRKUR
28.05. LIVESTREAM NIGHTWISH
28.05. LIVESTREAM MYRKUR
12.06. LIVE STREAM EPICA
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace