Nový Spark
venku od 2. října
SEX PISTOLS gratulují královně Alžbětě II. pamětní mincí

SEX PISTOLS gratulují královně Alžbětě II. pamětní mincí

Britská královna Alžběta II. v první červnové dny oslaví 70 let na trůnu a k platinovému jubileu přispějí i kdysi nesmiřitelní SEX PISTOLS. Krom toho, že na vinylu vydají v reedici svůj úspěšný singl z roku 1977 „God Save the Queen“, fanoušci si budou moct pořídit též tematickou pamětní minci. Z čelní strany ji bude zdobit jméno kapely umístěné na britské vlajce, z druhé strany punkově vylepšená podobizna mladé královny. Pistol Mint Commemorative Coin, jak se jmenuje, zároveň doplní její digitální varianta v podobě série originálních NFT designů. Cena je celkem přátelská, a to 25 liber, tedy lehce přes 700 kč.

SEX PISTOLS na Sparkshopu

SEX PISTOLS vydáním mince navazují na nedávno představenou kolekci „The Sex Pistols: The Original Recordings“, kterou doprovodili nově vyladěným videoklipem k zmíněné „God Save the Queen“, který má na svědomí autor původního klipu, režisér Julien Temple.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace