Nový Spark
venku od 1. července
SIXX:A.M. vypustili další novou pecku z vydaného bestofka

SIXX:A.M. vypustili další novou pecku z vydaného bestofka

Rockeři SIXX:A.M. se pochlubili novým lyric videem k písni „Penetrate“. Ta pochází z kompilace „Hits“, jež vyšla prostřednictvím Better Noise Music 22. října. Nahrávka je retrospektivní oslavou největších hitů a oblíbených písní skupiny, která zahrnuje také pět dosud neslyšených skladeb a mixů.

Nahrávky a merch SIXX:A.M. pořídíte v našem Sparkshopu

Obrazový vizuál k „Penetrate“ zachycuje temné emocionální zoufalství nastíněné v písni. Textově skladba nakládá se snahou o opětovné napojení se ke konkrétnímu člověku a proniknutí do jeho duše. Hudebně jde návrat k tvrdší stránce SIXX:A.M.


Mimo přírůstku v diskografii kapely vyšla též nová biografie basáka Nikkiho Sixxe „THE FIRST 21: How I Became Nikki Sixx“, která se ihned po uvedení na americký trh dostala na přední příčky prodejnosti. „Jsem velkým fanouškem knih a vyprávění příběhů obecně. Celý proces psaní byl od začátku do konce nesmírně kreativní, což mi umožnilo otevřeně přivést na světlo vzpomínky na závislost, střízlivost i popřemýšlet o formativních letech mého života a zároveň vyjevit své komplikované dětství. Jsem opravdu šťastný, že „The First 21“ mezi lidmi tolik zarezonovala,“ vyjádřil se autor.

Album přitom obsahuje stejnojmennou skladbu, která je knihou inspirovaná.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, THE HU, LORDI
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace