Nový Spark
venku od 1. července
Sklizeň 2022 - Tomáš Vítek

Sklizeň 2022 - Tomáš Vítek

Šéf sparkovského PR Tomáš Vítek si umí užít jednoduchý žánrový power metal, folk metal, ale i přímočarý black metal. Jak vypadá jeho top za rok 2022?

GAEREA – „Mirage“
Zapomeňte na Satana, nová vlna black metalu je tady! Neúprosná bouře Portugalců GAEREA uvádí do extatických stavů tranzu a vyvolává v duši celou paletu emocí. Album, které lze dlouze objevovat a vědomě se v něm ztrácet. Čistě špinavé umění!
GAEREA na Sparkshopu


ČAD – „Medvede“
Bratia ČADovci neumí nahrát průměrné album. Specifická práce s jazykem, hitový songwriting a excelentně řezavý zvuk činí z „Medvědů“ album hodné mnoha toček. Pocta českému thrashi v podobě „Železného mejdanu“ hřeje dlouho!


INSANIA – „GRRRotesky“
Svojský úkaz na domácí scéně made in Brünn brousí svůj ironický crossover do stále ostřejších hran. Rock, metal, elektronika, je to vuřt. Hlavně, že sarkasmus srší a chytlavost crčí. GRRR!
INSANIA na Sparkshopu


SPIRITWORLD – „Deathwestern“
Těžkotonážní HC/metal se valí se silou vichru na nekonečných plání amerického Západu. Odvážné spojení s westernovou estetikou se povedlo na výbornou. „Deathwestern“ je deska na skutečně heavy road trip!


BESNA – „Zverstvá“
Rodí se pod Tatrami nová post blacková hvězda? Silné melodie, bušící zvuk, a hlavně tuna emocí. „Zverstvá“ tlučou do země, ale i pozvedají do oblak. Vynikající deska!

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
07.08. MR. BIG
10.08. PIXIES
15.08. ROCK CASTLE
18.08. MISERY SIGNALS, RENOUNCED
20.08. ARKONA (RUS), VELESAR
22.08. BORN OF OSIRIS
30.08. ILL NINO, EKTOMORF, MIND INCISION
31.08. Metal!!! 2024 MARDUK, KRISUN...
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace