Nový Spark
venku od 1. dubna
Slušnej rock se valí do Prahy

Slušnej rock se valí do Prahy

Od pondělí 1. března si naladí naše vysílání i obyvatelé hlavního města na 103,7 FM. Jsme přesvědčeni o tom, že náš program nabídne alternativu tradičním rockovým formátům v Praze a stane se tak významným konkurentem těchto značek.

Za více než dvanáct let se stalo Rock Radio neodmyslitelnou součástí mnoha kanceláří, domácností, dílen nebo garáží. Jsme nesmírně rádi, že se rodina našich posluchačů neustále rozšiřuje. Díky všem, co si myslíte, že rock je slušná muzika. Jenom tak se můžeme posouvat dál.

Již nyní naladíte Rock Radio v jižních, středních i západních Čechách. Záříme na severu nebo východě Čech, stejně tak na Vysočině nebo jižní Moravě. Všude tady už je slušnej rock doma.

Neustále se snažíme zdokonalovat naše pokrytí a zásobovat tak co nejvíce posluchačů slušným signálem. V loňském roce jsme spustili vysílání např. v okrese Náchod.

Letos jsme se rozhodli, že do toho pořádně šlápneme. A protože nejsme žádní troškaři, vybrali jsme si město veliké, jehož sláva hvězd se dotýká.


Je to tak. Slušnej rock se valí do Prahy!


Rock Radio – Rock je slušná muzika!

Nový Spark
venku od 1. dubna
Kalendář akcí
24.04. LIVESTREAM KORN
01.05. LIVE STREAM DEVIN TOWNSEND
12.05. LIVE STREAM CRADLE OF FILTH
28.05. LIVESTREAM NIGHTWISH
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace