Nový Spark
venku od 1. července
SOUBOJ REBELŮ: J. A. Kronek

SOUBOJ REBELŮ: J. A. Kronek

Představujeme dalšího z „rebelů“, který bude součástí turné SOUBOJ REBELŮ Radegast tour 2016J. A. Kronka. Albert v roce 1981 spoluzakládal legendární brněnskou hard&heavy kapelu KERN. Strávil v něm bezmála třicet let a tak svůj set postaví na největších kerňáckých hitech. Fanoušci uslyší pecky jako „Blízko nás“ nebo „Exploze snů“ a to v sestavě, kterou budou tvořit muzikanti, kteří KERNEM kdysi prošli. Mrkněte na další z řady exkluzivních rozhovorů k SOUBOJI REBELŮ.

(J. A. Kronek na tiskové konferenci k SOUBOJI REBELŮ, foto David Havlena)

Skupina KERN psala velké hity už během osmdesátých let. Velký úspěch ale přišel v roce 1991, kdy vyšlo album „Lovci žen“. Kapela sklidila zasloužený úspěch a v anketě Zlatý slavík se umístila na třetím místě. V té době bylo jméno KERN propůjčeno i černohorskému pivu. Na turné SOUBOJ REBELŮ Radegast tour 2016 představí J. A. Kronek speciální sestavu pod názvem THE PAST.


Na turné SOUBOJ REBELŮ vystoupí dohromady čtyři české metalové legendy. Vedle Kronka zahraje také Miloš Dodo Doležal, Aleš Brichta a hlavní číslo pak bude patřit CITRONU s Láďou Křížkem. Turné bude mít celkem sedm zastávek a jako speciální hosté se představí TANJA a Roland Grapow (MASTERPLAN, ex-HELLOWEEN). Více zde .


Čti také:

SOUBOJ REBELŮ: Miloš Dodo Doležal

Metalový svátek SOUBOJ REBELŮ udeří sedmkrát!

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, THE HU, LORDI
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace