Nový Spark
venku od 1. června

SPARK exkluzivně! SABATON a jejich hrdinové!

SABATON jsou připraveni udeřit! První upoutávka je tu!


Sedmé studiové album švédských SABATON vychází sice až 16. května, ale kapela už teď pomalu poodhaluje, co můžete od jejich novinky očekávat. SPARK pro vás a pro kapelu nachystal první oficiální trailer nové desky, která si hrdě říká "Heroes".


Jak už od nás víte, David Havlena se 22. února vypravil do Stockholmu, aby o novince SABATON zjistil všechny podrobnosti. Při té příležitosti pořídil s kapelou exkluzivní video rozhovory, které se následně staly nosnou osou trailerů. Ano, trailerů! Budou totiž celkově tři.


Ten první s názvem "Ready to strike" je tu právě teď. SABATON v něm popisují své dojmy z nahrávání a naznačují, jak album bude znít. David se po vzoru kapely při jeho sestavování ponořil do válečné vřavy a tohle je výsledek:


A pozor! Na květen pro vás chystáme megačlánek se SABATON, který rozkryje minulost, přítomnost a budoucnost. Víc zase příště :-)

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
16.07. ANTHRAX - live stream
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace