Nový Spark
venku od 1. dubna
SPARK otevírá brány

SPARK otevírá brány

Otvíráme brány a hledáme talentované lidi do redakce. Ať už vládnete perem, fotoaparátem, InDesignem či sociálním sítím, naše brány jsou otevřené. Mrkněte na nabízené pozice!

SPARK otevírá své brány pro všechny kreativní a nadšené lidi, kteří žijí hudbou. Pokud si myslíte, že byste se hodili na jednu z níže uvedených pozic, neváhejte kontaktovat Janu Balčirákovou na balcirakova@smilemusic.cz


Redaktor/ka
Toužíte popisovat muziku slovy? Pálí vás závažné otázky pro světové interprety? Rádi byste chodili zdarma na koncerty a pak je poutavě a neotřele popsali? Pak jste na nejlepší cestě stát se součástí redakce Sparku! Požadujeme velice dobrý psaný projev, lásku k žánru, čas a chuť psát, odvahu mluvit s legendami světové muziky a výbornou znalost anglického jazyka.

Grafik/čka
Umíte vyrobit online banner, gif či zpracovat návrh na tričko? Je ve vašich silách graficky navrhnout rozhovor a zlomit do něj text? Máte cit pro rockovou a metalovou estetiku? Rádi bychom vám nabídli různorodé grafické úkoly a externí spolupráci. Podmínkou spolupráce je perfektní znalost programů Adobe InDesign, Photoshop, Illustrator a zkušenost s integrací obrazu a textu – zlom stran. Další podmínkou je časová flexibilita a stoprocentní spolehlivost.

Fotograf/ka
Máte cit pro kompozici a barvy? Díváte se na svět skrz foto čočku a neustále přemýšlíte o perfektní fotce? Chcete chodit zdarma na koncerty a fotit i ty největší světové kapely z photo pitu? Zašlete nám své fotografické portfolio, zkušenosti a také vybavení, se kterým fotíte. O dobré koncertní fotografy bude vždy zájem.

FB moderátor/ka
Komunikujete rádi s lidmi na Facebooku o muzice? Jste online 24/7 a sociálními sítěmi žijete? Nebojíte se stát si za svým názorem, ale zároveň víte, kdy máte ustoupit? Bavíte rád/a sebe i lidi? Pokud ano, zašlete nám e-mail a připojte svůj vlastní názor na Facebook Sparku. Rádi bychom slyšeli vaše připomínky, názory a případně i kritiku. Dále, vaše zkušenosti s moderováním jiných FB stránek a skupin, případně dalších sociálních sítí.

Instagram moderátor/ka
Sledujete hudební scénu na Instagramu? Jste online 24/7 a sociálními sítěmi žijete? Nebojíte se stát si za svým názorem? Bavíte rádi sebe i ostatní? Pokud ano, zašlete nám váš e-mail a připojte svůj názor na Instagram Sparku. Rádi si přečteme vaše připomínky, názory a případně i kritiku. Dále, vaše zkušenosti s moderováním jiných Instagramových stránek a skupin, případně dalších sociálních sítí.

Co všechno nabízíme
Nabízíme finanční ohodnocení, aktuální desky s předstihem, novinářské akreditace na koncerty a festivaly, fyzické nosiče, hudební knihy, pohodovou redakční atmosféru a možnost zúročit své hudební znalosti a postřehy v tištěném médiu.

Neváhejte a zašlete svůj životopis, seznam vašich nejoblíbenějších top 30 kapel a desek a případné ukázky své práce Janě Balčirákové na balcirakova@smilemusic.cz.

Do předmětu zprávy uveďte název pracovní nabídky, o kterou se ucházíte. Necítíte-li se ani na jednu z výše uvedených pozic, umíte něco jiného a chcete být u toho. Smile music nabízí možnost všem kreativním a nadšeným lidem, kteří žijí hudbou!

Nový Spark
venku od 1. dubna
Kalendář akcí
04.12. ELVENKING, LAST DAYS OF EDEN
A co FAKKER!?