Nový Spark
venku od 28. června
SPARK ROCK PARTY s vítězi SPARK FRESH BLOOD

SPARK ROCK PARTY s vítězi SPARK FRESH BLOOD

Spark Rock Party uvádí vítězné kapely ze soutěže Spark Fresh Blood 2013

AIVN’S NAKED TRIO
DOLLS IN THE FACTORY - křest klipu Believe!

Úterý 20. května v 19:30
Hard Rock Cafe Praha
Malé náměstí 3
Praha 1


VSTUP ZDARMA

Na oblíbeném Spark večírku vás tentokrát čeká představení vítězných skupin ze soutěže Spark Fresh Blood 2013. Zahrají pro vás vítězové celoroční soutěže - rock’n’rollová mašina Aivn’s Naked Trio z Brna a třetí v pořadí, skupina Dolls In The Factory z Frýdku Místku. Druzí jmenovaní na místě také pokřtí svůj nový videoklip k písni Believe!, která zazněla také ve snímku Křídla vánoc. Samozřejmě nebudou chybět redaktoři magazínu Spark ani bohatá tombola. Přijďte všichni!

Spark Fresh Blood je celoroční soutěž, kterou pořádá magazín Spark, Budweiser Budvar a Bandzone.cz, o nejlepší a nejnadějnější mladou kapelu. Pokud je Vaše kapela skutečně tak dobrá, jak si myslíte, tak se jí ve Sparku dostane zasloužené pozornosti a zahraje si na mnohých lukrativních místech. Soutěžní ročník 2014 je právě ve fázi výběru skupin do semifinále.

Loňský ročník soutěže vyhrála skupina Aivn’s Naked Trio, která loni vydala velmi úspěšné debutové album Adventure Box. Aivn’s Naked Trio vyznávají pravověrný rock’n’roll, postavený na tvrdých riffech a pevných bluesových základech s velice svěžím a současným zvukem. Jejich vystoupení Vás rozhodně nenechá chladnými, podlehnout jejich razantnímu zvuku je velice snadné. O tom se přesvědčila také odborná porota soutěže Spark Fresh Blood, která kapelu bez okolků postavila na samotný vrchol soutěže, které se zúčastnilo 120 skupin z ČR a Slovenska.

Dolls In The Factory jsou mladou pop-rockovou kapelou, která ovšem na koncertech působí tak energickým a chytlavým dojmem, že zaujala i publikum orientované převážně na daleko tvrdší žánry. Ve Spark Fresh Blood obsadili DITF suverénně třetí místo, velmi dobře si také vedli ve fanouškovském hlasování. Dolls In The Factory na koncertě v Hard Rock Cafe pokřtí zbrusu nový videoklip k písni Believe!, která se objevila na jejich debutovém albu Statues z loňského roku. Skladba zazněla také ve filmu Křídla vánoc, kam si hudbu skupiny vybral Richard Krajčo.

Jako vždy na Spark Rock Party budou mít ti návštěvníci koncertu, kteří se za 50 Kč zaregistrují u stánku Sparku po celý večer o polovinu levnější pivo a hlavně dostanou šanci se zúčastnit závěrečné tomboly o hodnotné ceny, včetně zajímavé finanční odměny.

Spark Rock party moderuje česká novinářská legenda Jaroslav Špulák. Začínáme v 19:30 a vstup je pochopitelně ZDARMA.

www.spark-rockmagazine.cz

SPARK FRESH BLOOD

BANDZONE Aivn´s Naked Trio

BANDZONE Dolls In The Factory


ROZHOVOR s AIVN´S NAKED TRIO si můžeš přečíst ZDE.

FOTKY z finálového koncertu ve Velbloudu v Českých Budějovicích:

Nový Spark
venku od 28. června
Kalendář akcí
19.07. Enter The Eternal Fire
21.07. Combichrist
22.07. Decapitated, Aborted, Une Misere
23.07. Rolo Tomassi, Cryptodira, Loathe
23.07. Gruesome, Nervochaos
25.07. Skunk Anansie
01.08. Rock pod Kameňom
02.08. Motonálet
03.08. Ostrava v Plamenech
06.08. Parkway Drive, Thy Art Is Murder, Crystal Lake
A co FAKKER!?