Nový Spark
venku od 29. března
SPARK ROCK PARTY feat. TITANIC

SPARK ROCK PARTY feat. TITANIC

Spark Rock Party feat. TITANIC


TITANIC
Pražský křest alba “Double Time”

Úterý 25. března v 19:30
Hard Rock Cafe Praha
Malé náměstí 3
Praha 1

VSTUP ZDARMA!

V úterý 25. března Vás na oblíbeném Spark večírku čeká další česká rocková legenda. Heavy metaloví matadoři TITANIC zde pokřtí svoje nové album Double Time, které vyšlo na sklonku loňského roku. Půjde o jejich vůbec první vystoupení v Praze od vydání alba, skupina přijede v plné sestavě, tedy i s bubeníkem Martinem ‘Marthusem’ Škaroupkou (jinak Cradle of Filth nebo Masterplan). Samozřejmě nebudou chybět redaktoři z magazínu Spark, ani tolik oblíbená a bohatá tombola. Přijďte všichni!
TITANIC je jedna z nejslavnějších českých heavymetalových kapel, svojí kariéru započala na přelomu let 1984 a 1985 v Brně, letos tedy oslaví již třicet let na scéně. V prvních letech třetího tisíciletí skupina sice měla malou pauzu, ale v roce 2009 se vrátila díky společným koncertům s dalšími legendami žánru, skupinami Tublatanka a Arakain, a od té doby jede znovu naplno. Nové album Double Time vyšlo na sklonku roku 2013, skupina nyní znovu koncertuje v téměř původní sestavě a coby novou posilu Titanic angažovali hvězdného bubeníka ze skupin Cradle of Filth nebo Masterplan, Martina ‘Marthuse’ Škaroupku, se kterým vystoupí také na Spark Rock Party.

Album Double Time dostalo ve Sparku 5 hvězdiček a recenzent Jan Kozák mimojiné píše: “… Atmosféra desky je natlakovaná, někdy až nezvykle temná, ale přesně takto si představuji našlapané powermetalové album… Oproti konkurenci Titanic daleko lépe aranžují, vyhýbají se obvyklému zvukovému klišé a dokáží být živelní a ostří… Double Time je jeden z černých koňů powermetalové škatulky v roce 2013…”. Zjevně nás tedy čeká pořádná nálož, Titanic totiž na Spark Rock Party zahrají plnohodnotný elektrický set, ve kterém představí nejen svoje nové album, ale pochopitelně také všechny hity.

Jako vždy na Spark Rock Party budou mít ti návštěvníci koncertu, kteří se za pouhých 50,- Kč zaregistrují u stánku Sparku, po celý večer o polovinu levnější pivo a hlavně dostanou šanci se zúčastnit závěrečné tomboly o hodnotné ceny, včetně zajímavé finanční odměny.

Spark Rock party jako vždy moderuje česká novinářská legenda Jaroslav Špulák, začínáme v 19:30 a vstup je pochopitelně ZDARMA!

www.spark-rockmagazine.cz

www.titanicband.cz

bandzone.cz/titanicheavymetal


Nový Spark
venku od 29. března
Kalendář akcí
25.04. Suffocation, Belphegor, God Dethroned, Nordjevel, Darkrise
25.04. Metalománie
26.04. Hypnos
26.04. Frog Leap
28.04. Vulture Industries, Helheim, Madder Mortem, Caelestia
28.04. Citron, Tublatanka
30.04. Cradle of Filth, The Spirit
02.05. Metalománie
03.05. Desertfest
04.05. Sabaton
A co FAKKER!?