Nový Spark
venku od 1. října
Spark Rock party vol. 5 - 22. leden, Hard Rock Cafe, Praha

Spark Rock party vol. 5 - 22. leden, Hard Rock Cafe, Praha

LEANDER RISING (HU) Vulgar Display of Cover - Pantera tribute (HU)

úterý 22. ledna v 19:30 Hard Rock Cafe Praha Malé náměstí 3 Praha 1

Vstup zdarma!

První Spark Rock Party v roce 2013 bude zároveň první na které přivítáme zahraniční hosty. V úterý 22. prosince v Hard Rock Cafe Praha vystoupí LEANDER RISING, jedna z nejpopulárnějších maďarských rockových kapel současnosti a spolu s nimi zahrají Vulgar Display of Cover, již podle názvu je zřejmé, že se jedná o tribute band tolik postrádané kapely Pantera. Na prvním večírku Sparku se zahraniční účastí samozřejmě nebudou chybět redaktoři z magazínu Spark, ani tolik oblíbená tombola. Spark Rock Party vol. 5 bude navíc pořádně rozpumpovaná díky speciální akci, kterou bude mít na svědomí oblíbená značka Jägermeister!

Nová vlna maďarského metalu povstala spolu se skupinou Leander Rising! Kapela se přes svojí relativně krátkou existenci (LR vznikli v roce 2009) stala velice rychle jednou z nejpopulárnějších rockových kapel ve své zemi. Za tři roky existence stihli už dvě alba a dokonce také i americké turné, které absolvovali společně se skupinou Nevermore. Nové album Heart Tamer vyšlo před pár dny také v České republice (recenzi a exkluzivní rozhovor přinesl SPARK 12/2012). Leander Rising hrají moderní heavy metal s prvky folku, popu a třeba i vážné hudby. Velice svěží a pestrý sound kapely doplňuje výbušná energie jejich živých koncertů. V Maďarsku platí mezi populární koncertní atrakci, jejich koncerty jsou téměř vždy vyprodané. Nové album mixoval věhlasný Jens Bogren (spolupracovník Kreator, Opeth nebo Paradise Lost) a hostuje na něm třeba kytarista Jeff Loomis. Leander Rising svoje nové album pokřtí v úterý 22. ledna v Hard Rock Café Praha.

Spolu s Leander Rising vystoupí personálně spřízněná skupina Vulgar Display of Cover, Pantera tribute band, který návštěvníky Spark Rock Party rozehřeje před vystoupením hlavní hvězdy večera. Jako vždy na Spark Rock Party budou mít ti návštěvníci koncertu, kteří se za pouhých 50,- Kč zaregistrují u stánku Sparku, po celý večer výrazně levnější pivo a hlavně dostanou šanci se zúčastnit závěrečné tomboly o hodnotné ceny. Po celou dobu akce bude podávám Jägermeister za velice speciální cenu, objednat si ho budete moci nejen na barech, ale také u sličných hostesek. Spark Rock Party vol. 5 začíná v úterý 22. ledna v 19:30 a vstup je jako vždy zdarma!

A abychom nezapomněli, album "Heart Tamer" si můžete naposlouchat i u nás, stačí kliknout na obrázek kapely...

www.leandermusic.com www.facebook.com/LeanderRising www.sonymusic.cz

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace