Nový Spark
venku od 1. října
Spark Rock Party vol. 5 se přesouvá na leden

Spark Rock Party vol. 5 se přesouvá na leden

Spark Rock party vol. 5

LEANDER RISING (HU) + special guest

Úterý 22. ledna v 19:30 Hard Rock Cafe Praha Malé náměstí 3, Praha 1

Vstup zdarma!

Spark Rock Party vol. 5, první večírek Sparku na kterém přivítáme zahraniční hosty, se z technických důvodů přesouvá na úterý 22. ledna. Místo zůstává pochopitelně stejné, v Hard Rock Cafe Praha tedy 22. ledna vystoupí LEANDER RISING, jedna z nejpopulárnějších maďarských rockových kapel současnosti a spolu s nimi ještě jeden speciální host. Samozřejmě nebudou chybět redaktoři z magazínu Spark, ani tolik oblíbená tombola.

Nová vlna maďarského metalu povstala spolu se skupinou Leander Rising! Kapela se přes svojí relativně krátkou existenci (LR vznikli v roce 2009) stala velice rychle jednou z nejpopulárnějších rockových kapel ve své zemi. Za tři roky existence stihli už dvě alba a dokonce také i americké turné, které absolvovali společně se skupinou Nevermore. Nové album Heart Tamer vyšlo před pár dny také v České republice. Leander Rising hrají moderní heavy metal s prvky folku, popu a třeba i vážné hudby. Velice svěží a pestrý sound kapely doplňuje výbušná energie jejich živých koncertů. V Maďarsku platí mezi populární koncertní atrakci, jejich koncerty jsou téměř vždy vyprodané. Nové album mixoval věhlasný Jens Borgen (spolupracovník Kreator, Opeth nebo Paradise Lost) a hostuje na něm třeba Jeff Loomis. Leander Rising svoje album Heart Tamer pokřtí v úterý 22. ledna v Hard Rock Café Praha. Jako vždy na Spark Rock Party budou mít ti návštěvníci koncertu, kteří se za pouhých 50,- Kč zaregistrují u stánku Sparku, po celý večer výrazně levnější pivo a hlavně dostanou šanci se zúčastnit závěrečné tomboly o hodnotné ceny. Začínáme v 19:30 a vstup je zdarma!

A zde video ze Spark Rock Party vol. 4

www.spark-rockmagazine.cz

www.leandermusic.com www.facebook.com/LeanderRising www.sonymusic.cz

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace