Nový Spark
venku od 30. ledna
Startuje Spark Fresh Blood 2017!

Startuje Spark Fresh Blood 2017!

Jak se stalo již milou tradicí, i tento rok vyhlašuje Spark ve spolupráci s pivovarem Budvar a hudebním serverem bandzone.cz soutěž mladých českých a slovenských kapel Spark Fresh Blood. Minulý ročník 2016 skončil 7. 4. akcí Den Sparku . V rámci této vynikající sportovně-hudební akce svedlo fotbalové družstvo Sparku bitvu s FC Jihočeskými metalisty, proběhla ochutnávka tankového Budvaru a večer v klubu Velbloud zazněly libé tóny vítězů CRUADALACH a hostů z F.O.B. a HEADFIRE. Ročník 2016 je tedy za námi a před námi stojí nový ročník, nové cíle a nové výzvy.

Ročník 2017 přinese změny v systému hlasování. Přihlašovat se smí kapely, které nahrály minimálně EP, které není starší roku 2015 a které se neumístily na prvním místě v některém z předchozích ročníků. Soutěž bude rozčleněna na čtyři po sobě jdoucí fáze.

V první fázi se kapely budou přihlašovat prostřednictvím svého profilu na bandzone.cz. U každého profilu se objeví tlačítko „zúčastnit se soutěže Spark Fresh Blood“ po jehož rozkliknutí bude kapela přihlášena.

Ve druhé fázi vybere odborná porota Sparku 30 semifinalistů.

Třetí fáze je klíčová, v ní budete vy fanoušci hlasovat pro kapely hned na třech platformách. Za prvé na webu Sparku, ze kterého vzejdou čtyři finalisté. Za druhé na bandzone.cz, ze kterého se kvalifikuje jeden finalista. A rovněž na aplikaci KluBBy, ze které vzejde také jeden finalista.

Do finálového kola tedy celkově postoupí 6 kapel. Z nich se ve čtvrté fázi, tedy na Velkém finálovém koncertě, vyberou celkoví vítězové Spark Fresh Blood 2017. Tento ročník se rozdají dvě ceny, Cena Sparku a Hlas lidu, které udělí jednak odborná porota a jednak hlasování návštěvníků Velkého finálového koncertu.

Harmonogram 2017
1. 6.- 1. 7. – přihlašování kapel prostřednictvím bandzone.cz
1. 7. – 15. 8. – porota Sparku vybere z přihlášených kapel 30 semifinalistů
15. 8. – 15. 9. – probíhá hlasování o 6 finalistů. Postoupí první čtyři z ankety na webu Sparku, jeden z ankety na bandzone.cz a jeden z hlasování v aplikaci KluBBy.
Přelom září/říjen – Velký finálový koncert

Předpokládané ceny pro vítěze Ceny Sparku a Hlasu lidu - podporu magazínu Spark na celý rok 2018 - rozhovory, recenze, webová podpora - věcné ceny od magazínu Spark a Budweiser Budvar - věcné ceny od firem Zippo a Velkoobchod s nápoji Adam - sleva na lisování CD u firmy Fermata - sleva na tištění merche

Předpokládané ceny 3. až 6. místo - věcné ceny od magazínu Spark a Budweiser Budvar - věcné ceny od firem Zippo a Velkoobchod s nápoji Adam - sleva na tištění merche

Pravidla soutěže


Stránka soutěže na Bandzone.cz a přehled přihlášených kapel zde


Plná pravidla soutěže si můžete prohlédnout zde


Průběh minulého ročníku můžete sledovat zde

Neváhejte přihlašovat svou kapelu či projekt a pokud žádnou nemáte, sledujte Facebook a web Sparku a hlasujte pro své oblíbence. Stay Heavy!

Nový Spark
venku od 30. ledna
Kalendář akcí
27.03. NÁROĎÁK FEST IV
31.03. FULL OF HELL, PRIMITIVE MAN, EYE FLYS
04.04. THE MISSION
04.04. ELVENKING, LAST DAYS OF EDEN
05.04. ELVENKING, LAST DAYS OF EDEN
05.04. FROG LEAP
05.04. THE MISSION
12.04. SIX FEET UNDER
15.04. TWILIGHT FORCE
18.04. IGORR, AUTHOR & PUNISHER, OTTO VON SCHIRACH
A co FAKKER!?